۲۷۲۲ حلقه لاستیک بین رانندگان قزوینی توزیع شد
چهار شنبه 3 بهمن 1397

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:

۲۷۲۲ حلقه لاستیک بین رانندگان قزوینی توزیع شد

۲۷۲۲ حلقه لاستیک بین رانندگان قزوینی توزیع شد
کد خبر: 331403/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/08/01 ساعت: 8:18 AM


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در دو ماه گذشته بیش از ۲۷۲۲ حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل کالای جاده ای استان قزوین توزیع شده است.افشین پیرنون در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: با تشکیل دومین جلسه کارگروه هماهنگی توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان قزوین زمینه توزیع سهمیه دیگری از لاستیک بین خودروها فراهم شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین تصریح کرد: در راستای اجرای طرح تامین و توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده ای استان، از هفتم الی ۲۵ مهرماه امسال تاکنون در ۳ مرحله تامین و تخصیص لاستیک از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت تعداد ۲۷۲۲ حلقه لاستیک بین رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر استان توزیع شده است.

وی بیان کرد: از تعداد ۹۴۳۲ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی کالای جاده ای فعال در استان تاکنون تعداد۵۵۰۰ دستگاه اقدام به ثبت درخواست جهت دریافت لاستیک کرده اند.

این مسئول اذعان کرد: با توجه به جایگاه ویژه بخش حمل و نقل عمومی کالای جاده ای و سهم ۲.۶ درصدی ناوگان استان در کشور، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین تمام توان و ظرفیت های خود را برای شفاف سازی، تسریع و سهولت انجام این امر بکار گرفته است.

وی یادآورشد: جلسات کارگروه هماهنگی توزیع لاستیک استان بصورت مستمر و ماهیانه به منظور ارزیابی فرآیند توزیع تشکیل می‌شود و نقاط قوت و ضعف طرح کنونی رصد شده و تصمیمات لازم برای ارتقاء سطح کیفی خدمات اتخاذ خواهد شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.