۲۲/ذو الحجة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۵/۱۰ یکشنبه

صبح قزوین سیاسی

گزینه‌های مناسب به پیشنهاد محققین رسانه برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم

وزیر جوان دولت بعدی چه کسی باشد ؟

با توجه به پیچیدگی‌های این وزارتخانه بعد از دوران آذری جهرمی، نگاه‌ها به‌سوی دولت انقلابی است که چه کسی را سکان‌دار این حوزه مهم می‌کند.

گزینه‌های مناسب به پیشنهاد محققین رسانه برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم/ وزیر جوان دولت بعدی چه کسی باشد ؟

با توجه به پیچیدگی‌های این وزارتخانه بعد از دوران آذری جهرمی، نگاه‌ها به‌سوی دولت انقلابی است که چه کسی را سکان‌دار این حوزه مهم می‌کند.

تاخیر در حلسه با رهبرانقلاب عمدی بود؟

معاون ارتباطات دفتر رئیس‌جمهور گفت: هر گونه تفسیر یا برداشت مبنی بر تاخیر عامدانه رییس‌ جمهوری در جلسه با رهبر معظم انقلاب، قرین به صحت نیست.

آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی پس از سال‌ها بازداشت+ عکس

شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و همسرش پس از ۶ سال از زندان آزاد شدند.

باز هم تکرار کراهت رفتار من باشم و تو نباش؛

بنویسید "حضور خبرنگار ممنوع"، بخوانید "مردم نباید بدانند"

ما خواستار محاکمه مسئولانی هستیم که با طراحی عامدانه وضع موجود، هم جیب مردم را خالی کرده‌اند و هم آبروی آنها را نشانه گرفته‌اند؛ در این راستا، شرکت در جلسات بررسی مشکلات به وجود آمده و شناسایی مسببین آن، حداقل حقوق شهروندی است که آقایان و سردمداران آنها، یک عمر با سردادن شعارهای این‌چنینی، امید ملت را به سراب تحقیر و ناامیدی تبدیل کرده‌اند.

رهبر معظم انقلاب در آخرین دیدار با اعضای دولت دوازدهم:

در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد

حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به رئیس جمهور و اعضای دولت فرمودند: هر جا که کارها را منوط به غرب و مذاکره با آن و آمریکا کردید ناموفق بودید و هر جا که بدون اعتماد به غرب، حرکت و از آنها قطع امید کردید موفق بودید و پیش رفتید.

عضو منتخب شورای شهر قزوین:

برای انتخاب سرپرست شهرداری قزوین منتظر نظر دستگاههای نظارتی هستیم

قاسم اللهیاری گفت: انتخاب یک فرد به معنای عدم صلاحیت سایرین نیست بلکه بررسی فعلی ما در خصوص انتخاب خوب و خوبتر است که با رای‌گیری، گزینه نهایی اعلام خواهد شد.

استاندار قزوین مدعی شد؛

هیچ یک از پسرخاله‌های بنده کارمند دولت نیستند!!!!

جمالی‌پور گفت: برخی عنوان می‌کنند استاندار اقوامش را در سازمان همیاری‌ها به کارگیری کرده است، خوشبختانه هیچ یک از پسرخاله‌های بنده کارمند دولت نیستند و همه آنها بازاری هستند.

آن روی سکه پاک سازی زباله‌های فضا؛ جاسوسی یا توهم آمریکایی ها؟

طبق ادعای آمریکایی‌ها هواپیما‌های بدون سرنشین چینی و روسی که برای تمیز کردن زباله‌ها به فضا ارسال شده اند، می‌توانند پیامد‌های نظامی داشته باشند.

استاندار قزوین:

تسهیلات مورد نیاز بخش خصوصی باید تامین شود

استاندار قزوین گفت: موفقیت بخش خصوصی منجر به توسعه کشور می‌شود از این رو باید با همکاری یکدیگر و تعامل بخش خصوصی و دولتی، شرایط پیشرفت کشور را فراهم سازیم.

اخبار استان قزوین