۱۴۰۰/۰۲/۱۸ شنبه
صبح قزوین سیاسی

چرا جشن یمنی‌ها در روز قدس خاص بود؟

«عبدالباری عطوان» با اشاره به حضور گسترده مردم یمن در روز قدس و نیز گزارش مرکز مطالعاتی در تل‌آویو و نگرانی صهیونیست‌ها از توان نظامی انصارالله یمن، به دلایل وحشت رژیم صهیونیستی از توان نظامی ارتش یمن پرداخته است.

محمدبیگی در پیامی:

مقاومت راهکاری موثر برای رهایی فلسطین از چنگال غاصبان است

نماینده مردم قزوین در مجلس طی پیامی یادآور شد که آزادی قدس نزدیک بوده و راه اصلی برای رهایی فلسطین عزیز از چنگال غاصبان، مقاومت است.

چراغ سبز کشورهای عربی برای تجدید روابط دیپلماتیک با سوریه؛ برنده میدان کیست؟

حدود یک دهه است که بیشتر کشور‌های عربی ارتباطات سیاسی و دیپلماتیک خود با سوریه را قطع کرده‌اند؛ حالا زمزمه‌هایی برای تجدیدنظر در این روابط به گوش می‌رسد.

پشت‌پرده دلار‌های نفتی، سانسور و اشک تمساحِ تقلبی/ همه کار می‌کنند تا پرس‌تی‌وی حقیقت را نگوید!

هرآن‌ چه بتوانند بودجه بیشتری در شبکه‌های غربی و عربی هزینه می‌کنند و شبکه انگلیسی‌ زبان تلویزیون را هم محدود می‌کنند تا جهان از حقیقت فاجعه یمن خبردار نشود.

این خانم‌ها نگهبان مسجدالاقصی هستند

ماجرای قابلمه‌های واژگون چیست؟

یکی از برنامه‌های جالب بانوان «مرابطات الاقصی» این است که در ماه مبارک رمضان افطاری می‌پزند و با خود به مسجدالاقصی می‌برند بانوان را دور هم جمع می‌کنند .

امام جمعه قزوین:

یقین داریم نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است/ نماز عید فطر را با شکوه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کنیم

امام جمعه قزوین با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در هفته آینده گفت: نماز عید فطر را با شکوه برگزار خواهیم کرد و هماهنگ و یکپارچه با رعایت همه پروتکل‌ها این امر تحقق پیدا خواهد کرد.

جنبش کاربران توئیتر برای آزادی قریب الوقوع فلسطین

با فرا رسیدن روز قدس خیل عظیمی از کاربران توئیتری با هشتگ "القدس_اقرب به حمایت از مظلومین فلسطین برخاستند.

چرا امام خمینی (ره) بر زنده نگه داشتن روز قدس تاکید داشتند؟

امام خمینی (ره) در پیامی که در دهم مرداد سال ۶۰ به مناسبت روز جهانی قدس صادر کردند، بر زنده نگه داشتن این روز تاکید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

یقین داریم بزودی رژیم صهیونیستی بساطش برچیده می‌شود/ مهاجرت معکوس تنها راه نجات فریب‌خوردگان ساکن در سرزمین‌های اشغالی است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در آئین برافراشتن پرچم فلسطین و آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا گفت: مهاجرت معکوس تنها راه نجات فریب‌خوردگان ساکن در سرزمین‌های اشغالی است.

رهبر انقلاب:

اسرائیل نه یک کشور بلکه پایگاه تروریستی علیه ملت‌های مسلمان است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نطق تلویزیونی خود به‌مناسبت روز جهانی قدس تصریح کردند: صهیونیست‌ها فلسطین غصب‌شده را به پایگاه تروریسم تبدیل کرده‌اند. اسرائیل نه یک کشور که پایگاه تروریستی علیه ملت‌های مسلمان است.

اخبار استان قزوین