پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

حملات شیمیایی ترکیه به سوریه

بنابر اعلام یک منبع بیمارستانی در الحسکه، بر روی بدن افرادی که بر اثر حملات ترکیه مجروح شده‌اند، سوختگی‌های ناشی از استفاده از سلاح شیمیایی مشاهده می‌شود.


رهبرانقلاب آخرین‌بار چه‌زمانی به کربلا مشرف شده‌اند؟

صفحه دفتر نشر آثار مقام معظم رهبری، مطلبی درباره آخرین سفر رهبری به کربلا منتشر کرده است.


کدام جاسوس‌ها مانند روح الله زم دستگیر شدند؟ + تصاویر

در این گزارش مروری داریم بر فعالیت سازمان‌های اطلاعاتی جهان در کشور‌های خارجی و سعی داریم مهمترین نمونه‌های این فعالیت‌ها را بیان کنیم.


پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه:

آقای ظریف! در جلسه رسانه‌ها با سردار جعفری، همه حضار منتقد اقدامات و مواضع شما بودند/ جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟

سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.


یک منبع آگاه عنوان کرد؛

تله دولت برای صداوسیما لو رفت/ تیم اطلاع رسانی دولت، مهم‌ترین بخش بسته تصویری درباره ماجرای دختر آبی را حذف و سپس منتشر کرد

یک منبع آگاه گفت: تیم اطلاع رسانی دولت، مهم ترین بخش بسته تصویری درباره ماجرای دختر آبی که علیه دستگاه قضا بود را حذف و سپس آن را منتشر کرد.


تجلیل فرمانده کل قوا از فرمانده ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین

فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی، تحلیف و اعطای درجه‌ی سردوشی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) از فرمانده ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین تجلیل کرد.


«روح الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای از دستگیری «روح الله زم» سر شبکه سایت ضد انقلاب «آمد نیوز» در یک عملیات پیچیده توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.


فرمانده تیپ رزمی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین:

دشمن با کشاندن ناامنی به کشور دنبال تخریب دستاوردهای انقلاب است/ حضور فعالانه‌ سپاه در مرزها حق ایجاد ناامنی را از تروریست‌ها سلب می‌کند

فرمانده تیپ رزمی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: گاهی دستاوردهای انقلاب در سوریه و عراق به خطر می‌افتد که حضور سپاه در سوریه و انجام عملیات‌ها تنها راه مقابله با دشمن است، اما هم‌اکنون دشمنان در تلاشند با کشاندن ناامنی به داخل کشور دستاوردهای انقلاب را خدشه دار کنند.


رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع):

آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند/ ابزار نظامی پیشرفته و به‌روز تولید کنید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.


پشت پرده پروپاگاندای اصلاح‌طلبان برای حضور زنان در ورزشگاه؛

برخورد شرطی و ابزاری اصلاح‌طلبان با شعارهای زنانه +تصاویر

مروری بر رسانه‌های جریان اصلاحات نشان می‌دهد آن‌ها در دهه‌های ۸۰ و ۹۰، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده‌اند.


عضو هئیت علمی دانشگاه تهران:

"شفافیت آرا"، تضمین سلامت عملکرد مجلس است/ نماینده‌ای که حسابش پاک است از شفافیت فرار نمی‌کند/ عده‌ای به‌دنبال بدبخت نشان‌دادن کشور هستند

عضو هئیت علمی دانشگاه تهران گفت: نمایندگان به‌عنوان وکلای مردم وظیفه دارند آرای خود را به‌طور شفاف بیان کنند کسی که حسابش پاک باشد از شفافیت آرا باکی ندارد و از آن فرار نمی‌کند و تنها آن‌هایی از شفافیت آرا فرار می‌کنند که حسابشان پاک نباشد.


امام جمعه قزوین:

حمله به نفتکش ایرانی بدون پاسخ نمی‌ماند/ ترکیه دست از ماجراجویی در سوریه بردارد که این ظلم دامنگیرش می‌شود

امام جمعه قزوین با اشاره به حمله به نفتکش ایرانی طی روز جاری گفت: این حرکت از سوی هر دشمن و مستکبری که صورت گرفته بدون پاسخ نخواهد ماند.