پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر

آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟!

دولت برای نجات برجام تلاش کرد تا نقش بد این نمایش را به ترامپ بدهد و تاکید کند که با رفتن او همه مشکلات حل شدنی است اما ترامپ رفت و بایدن بر صندلی او نشست، اما تغییر محسوسی در سیاست ها احساس نشد، تا دولت به دنبال متهمان دیگری برای شکست برجام بگردد!


معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:

اجرای ۹۵درصد انتخابات الکترونیکی است/ قزوین، وضعیت شکننده ای در حوزه کرونا دارد

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: ۹۵ درصد فرآیند انتخابات بصورت مکانیزه است و تنها در روز اخذ رای جمع آوری و شمارش آراء بصورت دستی انجام می‌گیرد، همچنین استفاده از استامپ برای اخذ اثر انگشت رای دهندگان از روند انتخابات حذف شده است.


عضو فراکسیون زنان مجلس در مصاحبه با صبح قزوین:

دشمن از مشکلات معیشتی برای برافروختن آتش فتنه بهره می‌گیرد/ سیستان‌وبلوچستان نیازمند محرومیت‌زدایی و توسعه است

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: ما در مجلس مطالبات مناطق محروم کشور را در اولویت بررسی و رسیدگی قرار می‌دهیم؛ استان سیستان و بلوچستان نیازمند توسعه بیشتر و برنامه‌ریزی است.


قادری:

واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با اشاره به اینکه تلاش کردیم دولت را به ریل قانون برگردانیم اما متاسفانه دولت همکاری نکرد گفت: بازار بورس را به هم ریختند، تولید را زمین زدند و امروز آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به این بی مدیریتی اعتراف می کنند.


عصر «بایدن»؛

بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟

در حالی که بسیاری از کارشناسان براین باورند که سیاست دموکرات‌های آمریکا در سیاست خارجی مبتنی بر فشار، تحریم، جنگ اطلاعاتی، جاسوسی و جنگ های نیابتی است، اصلاح طلبان در ایران در تکمیل پروژه ذوق زدگی از بازگشت دموکرات‌ها به قدرت، روی کار آمدن بایدن در این کشور را بازگشت دموکراسی به ایالات متحده می دانند.


امام جمعه قزوین:

احداث آزادراه غدیر با همت قرارگاه خاتم و مشارکت دولت، دستاورد خوبی است/ دولت دست دلالان را از سفره‌های مردم قطع کند

امام جمعه قزوین گفت: آزادراه غدیر به همت مجاهدان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و با مشارکت دولت انجام شد، این جهادگران ۱۵۸ کیلومتر بزرگراه را در مدت زمان مناسب ساختند و بار ترافیکی را از استان‌های قزوین، تهران و البرز کاهش دادند و قزوین را به استان‌های شرقی متصل کردند.


علمای اهل سنت فهرج و ریگان:

اقدام اشرار مسلح را برنمی‌تابیم و محکوم می‌کنیم/ افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله کردند بویی از اسلام نبرده اند

علمای اهل سنت فهرج و ریگان با اشاره به شهادت یکی از نیروی های جان برکف نیروی انتظامی توسط اشرار مسلح در کورین سیستان و بلوچستان، تصریح کردند: این افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله(ص) کردند بویی از اسلام نبرده اند.


علمای اهل سنت کردستان:

هتک حرمت اشرار مسلح به رسول خدا در سراوان پشت صحنه ماجرا را مشخص کرده/ با مخلان امنیت قاطع برخورد شود

بعد از پایین کشیدن پرچم «محمد رسول الله» توسط گروهی از اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین و شهادت مامور ناجا، مآموستاهای اهل سنت کردستان این اقدام را محکوم کردند.


مطالبه دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین از رئیس جمهور؛

آزادی دانشجویان تاجیکستانی دستگیر شده پیگیری شود

دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین پیرامون رسیدگی به وضعیت دانشجویان تاجیکستانی مشغول به تحصیل در ایران به رئیس جمهور نامه‌ای نوشتند.


نامه مهم پروفسور اکبری به قالیباف درباره مسئله جمعیت

پدر پزشکی جامعه نگر ایران گفت: صاحبان منافع چند صدمیلیاردی غربالگری که محدوداند ولوله بر پا می‌کنند که گویا مجلس شورای اسلامی با غربالگری مخالف است!


فرماندار شهرستان زاهدان در تشریح حادثه کورین؛

ناکامی اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین/یک مامور انتظامی در این حادثه به شهادت رسید/ آرامش در زاهدان و بخش های تابعه برقرار است

ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان گفت: با هوشیاری رزمندگان نیروی انتظامی حمله اشرار مسلح با سلاح های سبک و نارنجک انداز به پاسگاه کورین ناکام ماند


رئیس جمهور مستقل یا رئیس جمهور حزبی؛ کدام یک برای کشور مفیدتر است؟

احزاب همیشه زبده‌ترین افراد خود را جهت احراز مسئولیت های مختلف در معرض انتخاب مردم قرار می دهند.