پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

نشریه اصلاح‌طلب نزدیک به ترامپ؛

در برجام، هسته‌ای را دادیم حالا هم منطقه را پیش‌کش آمریکا کنیم!

هفته‌نامه «صدا» در شماره اخیر خود برای القای ضرورت مذاکره با آمریکا پرونده‌ای را با عنوان «ادامه تنش یا آغاز مذاکره؟» و مطالبی تحت عناوینی چون «افکار عمومی را آماده مذاکره با آمریکا کنید» و «پیش از انتخابات ۲۰۲۰ با آمریکا مذاکره کنیم» منتشر کرد.


عضو کمیسیون قضایی مجلس:

امریکا همیشه ناقض تعهدات بین‌المللی است/ دولتمردان فعالیت‌های هسته‌ای را به قبل از برجام برگردانند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: چون‌ غربی‌ها ناقض تعهدات و الزامات مربوط به برجام شدند؛ ما نیز حق داریم که به موجب مفاد قرارداد که در برجام پیش‌بینی شده فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای خود را از سر بگیریم که شروع شده است.


از سیل تا گرانی بنزین و کرونا؛

کنش و واکنش رئیس جمهور در سال سخت ۹۸/ خنده روحانی بر تلخ کامی مردم

در بین کنش و واکنش رئیس جمهور در سال سخت ۹۸، خنده روحانی پس از تلخ کامی های مردم در موضوع بنزین، مورد انتقاد جدی قرار گرفت تا جایی که صدای بسیاری از حامیانش را هم درآورد.


سکوت گورستانی «بی‌بی‌سی‌فارسی»

کارویژه تعریف‌شده برای «بی‌بی‌سی‌فارسی» تخریب امنیت روانی مردم ایران است؛ دست‌اندرکاران این شبه‌رسانه ضدایرانی از هر سوژه و محملی برای پیشبرد هدف مزبور بهره می‌گیرند. این روز‌ها نیز که کرونا به مهمان ناخوانده جوامع بشری تبدیل شده و ۲۰۰ کشور دنیا را فراگرفته است، «بی‌بی‌سی» فرصت را غنیمت شمرده تا اغراض ضدایرانی‌اش را در بستر کرونا پیش ببرد.


پروژه جدید؛

چرا ضدانقلاب دنبال اجرای قرنطینه است؟

ابتدا گفتند ایران اهمال کارست. خبرداشته از کرونا و بی اعتنایی کرده است. ماهان گیت برای اینجاست. اما بعدا مشخص شد ماهان تنها یک پرواز مسافربری داشته و انهم به درخواست ظریف برای بازگشت دانشجویان ایرانی بوده ست و باقی پروازها برای انتقال تجهیزات ضدکرونایی انجام شده است.


شبنم نعمت زاده از زندان به مرخصی کرونایی آمد

نعمت‌زاده گفت: دختر من (شبنم) هم به مانند سایر زندانیان به مرخصی آمده است.


همسایه چین چگونه از مهلکه کرونا گریخت؟

در تایوان بعد از گذشت حدود ۴ ماه از شیوع کرونا، تنها ۳۳۵ مبتلا و ۵ نفر فوت‌شده‌اند. چه اقداماتی باعث موفقیت این کشور در مهار کرونا شده است؟


زندگینامه «ملک سلمان»

آنچه از فساد جوانی شاه سعودی نمی‌دانید+عکس

کودکی پادشاه عربستان را می‌توان در سه جمله خلاصه کرد. مواجهه با لشکری از خواهران و برادران تنی و ناتنی؛ پدری که هوس‌هایش او را به تصاحب زن برادرش واداشت و مادری که قدرتی خارق العاده در فرزندآوری داشت.


مسئولیت اظهارات هزینه‌ساز جهانپور برعهده کیست؟!

در روزهای کرونایی گذشته و در شرایطی که چینی‌ها به‌طور سخاوتمندانه‌ای به کشورهای مبتلا و به خصوص ایران کمک نموده است، موضع‌گیری عجیب سخنگوی وزارت بهداشت اعتراض محافل سیاسی را برانگیخت.


رهبر انقلاب: مرحوم شهید صدر قطعاً یک نابغه بود

ما آدم‌های بااستعداد در حوزه‌های علمیّه کم نداشتیم؛ آدم‌هایی که فهم داشتند، سلیقه داشتند، پشتکار داشتند و کارهای بزرگی انجام دادند. مرحوم شهید صدر قطعاً یک نابغه بود؛ این یک خصوصیّتی است.


حمله پروانه سلحشوری به سردار سلیمانی به بهانه کرونا

** پروانه سلحشوری: به کرونا هم مثل شهادت سردار سلیمانی اهمیت بدهید!


مدرس و استاد رسانه:

جنگ بیولوژيک سابقه‌ای به اندازه طول تاریخ دارد/ امریکا متهم اصلی انتشار ویروس کروناست

مدرس و استاد رسانه گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، امریکا متهم به حمله بیولوژیک است، متهم با مجرم تفاوت دارد و ما نمی‌گوییم که حتما امریکا این کار را کرده است. اتهام به این خاطر است که هم امریکا سابقه این کار را دارد و هم به دلیل اینکه بزرگ‌ترین زراد خانه‌ها را دارد.