ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر+عکس
یکشبه 30 اردیبهشت 1397

پیگیری ماجرای لغو یک سخنرانی در مشهد؛

ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر+عکس

 ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر+عکس
کد خبر: 217118/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1395/09/02 ساعت: 4:49 PM


موضوعاتی چون فیش‌های نجومی، مسکن مهر، رکود اقتصادی، اشتغال جوانان، آلودگی هوای کلانشهرها، پیگیری وعده های برجام و ... از جمله مسائلی هستند که به نظر می‌رسد بیشتر از لغو یک سخنرانی که دوباره می‌توان آنرا انجام داد اولویت داشته باشد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، ماموریت سریع و فوری رئیس جمهور به دو وزیر کابینه دولت برای پیگیری ماجرای لغو یک سخنرانی در مشهد با آب و تاب فراوان توسط برخی از روزنامه‌های جریان اصلاحات پوشش داده شده است اما موضوعی که در این حیث قابل توجه است استاندارد دوگانه‌ای است که این روزها توسط برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی با هشتک «#مایه شرمساری است»، مورد انتقاد قرار گرفته است.
 
این درحالی است که در سایر امور که مستقیما به نیاز مردم جامعه مربوط می‌شود اینچنین به صورت فوری و ویژه به وزراء کابینه ماموریت داده نمی‌شود که به سرعت به مشکلات رسیدگی شود.
 
موضوعاتی چون فیش‌های نجومی، مسکن مهر، رکود اقتصادی، اشتغال جوانان، آلودگی هوای کلانشهرها، پیگیری وعده های برجام و ... از جمله مسائلی هستند که به نظر می‌رسد بیشتر از لغو یک سخنرانی که دوباره می‌توان آنرا انجام داد اولویت داشته باشد. البته این موضوع به دستکاری اولویت‌ها و نیازهای جامعه شباهت دارد تا رسیدگی به یک مشکل و بیشتر وجه تبلیغاتی آن پررنگ تر می‌نماید تا وجه عملیاتی آن.
 
عکس/ ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر 
عکس/ ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر 
 
عکس/ ماموریت اولویت‌دار رئیس‌جمهور به دو وزیر

انتهای پیام/1404


منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.