آخرین اخبار استان قزوین

دستگیری سارقان کابل برق در قزوین و کشف ۲تن آرد قاچاق
کد خبر: ۳۳۴۹۱۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۳۱ ساعت: ۱۳:۱۳ ↗ لینک کوتاه

گذری بر اخبار پلیس در روز جاری؛

دستگیری سارقان کابل برق در قزوین و کشف ۲تن آرد قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: با تلاش ماموران ۲ سارق کابل برق حین سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ در این خبر از مهمترین اخبار و حوادث حوزه انتظامی می‌توانید مطلع شوید.

سرهنگ رسول فراهانی در گفتوگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعلام چند فقره سرقت کابل‌های شرکت برق در شهرستان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی این فرماندهی حین گشت زنی در یکی از خیابان‌های سطح شهر متوجه حضور دو نفر سارق در حین سرقت کابل‌های برق شده که پس از هماهنگی با مرکز پیام طی اقدامی ضربتی موفق به دستگیری آنها شدند.

این مسئول بیان کرد: متهمان در بازجویی فنی مأموران به بزه ارتکابی اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی از شهروندان خواست، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

باند حرفه‌ای سارقان احشام در بوئین زهرا دستگیر شدند

سرهنگ حسین علیان نژاد در این باره گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در بخش دشت آبی این شهرستان، کارگروه ویژه ای برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا ادامه داد: پس از اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و گشت‌های مضاعف و مراقبت‌های نامحسوس مأموران پلیس آگاهی موفق به کشف سر نخ‌هایی از سارقان شده و با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم چند سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی با شناسایی مخفی گاه سارقان در یکی از روستاهای شهرستان بوئین زهرا با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۳ نفر را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا منتقل کردند.

علیان نژاد یادآور شد: متهمان در بازجویی فنی مأموران به ۲ فقره سرقت احشام در سطح شهرستان بوئین زهرا اعتراف و تعداد ۸ رأس گوسفند سرقتی از سارقان کشف و تحویل مالباختگان شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف آرد قاچاق در بوئین زهرا

وی همچنین از کشف ۲ تن آرد قاچاق در این شهرستان هم خبر داد و گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر دپوی کالای قاچاق (آرد) در یکی از روستاهای بوئین زهرا بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

این مسئول افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی لازم مشخص شد کالای مورد نظر در یک گاوداری انبار شده است.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا اذعان کرد: مأموران این فرماندهی در یک عملیات غافلگیرانه در محل حاضر شدند و پس از بازرسی مقدار تقریبی ۲ تن آرد قاچاق کشف کردند.

وی یادآور شد: در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها