پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

اعزام ۱۲۰۰ ازئر به مناطق عملیاتی جنوب کشور
کد خبر: ۳۳۴۵۰۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت: ۷:۴۹ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه شهرستان البرز خبر داد:

اعزام ۱۲۰۰ ازئر به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه شهرستان البرز گفت: ۱۲۰۰ نفر از شهروندان شهرستان البرز در ایام نوروز به اردو های راهیان نور اعزام می‌شوند.

محمداسماعیل طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: اردوهای راهیان نور بزرگترین اقدام فرهنگی در سراسر کشور است که هرساله در روزهای پایانی سال و شروع سال جدید باحضور مردم شهیدپرور کشورمان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این فعالیت فرهنگی هر ساله با استقبال بی‌نظیر مردم روبرو می‌شود و همین مسئله نشان می‌دهد ملت شریف ما همواره در پی آشنایی و پیروی هر چه بیشتر از فرهنگ شهادت هستند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز بیان کرد: امسال همشهریان ما در شهرستان البرز در قالب ۲۸ کاروان و با ظرفیت ۱۲۰۰نفر از دوم تا پنجم فروردین ماه سال ۹۸ به سرزمن‌های نور در جنوب کشور اعزام می‌شوند.

وی اضافه کرد: زائران از کربلای شلمچه، طلائیه، اروند کنار، فکه، هویزه، دهلاویه، یادمان خرمشهر بازدید خواهند کردو از نزدیک با شرایط جبهه های نبرد حق علیه باطل آشنا خواند شد.

این مسئول هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید با ارزش های دفاع مقدس دانست.

وی اذعان کرد: اگر ما امروز از نعمت امنیت بهره مند هستیم، اگر امروز از قدرت‌های مطرح در جنوب غرب آسیا و کل جهان هستیم و ابرقدرت‌ها پازل بازی خود را بر اساس تصمیمات ایران اسلامی می‌چینند، همه و همه به برکت خون همین شهدایی است که روزی در جبهه‌ها خود را فدای سر افزازی و عزت کشور کرده‌اند.

طاهرخانی در پایان از کلیه ادارات و مسئولانی که در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها