فجایع بشری در یمن تاسف‌بار است
چهار شنبه 1 اسفند 1397

بانوی ملی‌پوش قزوینی:

فجایع بشری در یمن تاسف‌بار است/ مجامع بین‌المللی به کشتار یمن رسیدگی کنند

فجایع بشری در یمن تاسف‌بار است/ مجامع بین‌المللی به کشتار یمن رسیدگی کنند
کد خبر: 332079/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/08/29 ساعت: 11:31 AM


بانوی ملی‌پوش قزوینی گفت: من به عنوان یک ورزشکار از مردم یمن حمایت می‌کنم و این مسئله هم باید در مجامع بین‌المللی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین؛ فاطمه اعتدادی درباره فجایع گسترده در یمن که از سوی رژیم آل سعود اتفاق می‌افتد اظهار کرد: این فجایع بشری بسیار تاسف‌بار است.

وی افزود: متاسفانه از دست ما کاری برنمی‌آید اما امیدواریم برای این مردم مظلوم و به ویژه کودکان بی‌گناه که مورد ظلم واقع شده‌اند کاری انجام شود.

ملی پوش فوتسال استان ابراز کرد: مردم ایران همواره برای دفاع از مظلومان و ظلم‌ستیزی در صحنه هستند و ما هم هر کاری که از دستمان بربیاید برای مردم یمن انجام می‌دهیم.

این بانوی مطرح ورزشکار تصریح کرد: من به عنوان یک ورزشکار از مردم یمن حمایت می‌کنم و این مسئله هم باید در مجامع بین‌المللی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد و سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر این فاجعه بشری قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: متاسفانه ابرقدرت‌ها و مستکبران در عرصه سیاست و منافع شخصی خود همه چیز را نادیده می‌گیرند و برای اینکه به قدرت برسند همه مسائل انسانی و بشری را زیر پا می‌گذارند.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : شاخص

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.