قصاب متخلف به حبس محکوم شد
یکشبه 25 آذر 1397

رئیس دامپزشکی بوئین زهرا:

قصاب متخلف به حبس محکوم شد

قصاب متخلف به حبس محکوم شد
کد خبر: 270112/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/10/10 ساعت: 11:58 AM


رئیس اداره دامپزشکی بوئین زهرا گفت: قصاب متخلف بوئین زهرایی به دلیل کشتار و عرضه غیر مجاز گوشت، به یک سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از اشتغال محکوم شد.دکتر مهدی مهرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در بازید اکیپ بخش نظارت و بازرسی شهرستان از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی، پس از احراز تخلف یکی از قصابان مبنی بر کشتار غیر مجاز و خارج از زنجیره کشتارگاه و عرضه گوشت آن بدون مهر و لیبل دامپزشکی، پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی تصریح کرد: مرجع قضایی ذیربط در روند بررسی و رسیدگی به پرونده، برای قصاب متخلف یک سال حبس و دو سال محرومیت از اشتغال در شغل عرضه و فروش گوشت صادر کرد.

رئیس دامپزشکی بوئین زهرا با اشاره به صدور احکام مشابه در این زمینه گفت: اکیپ‌های نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی بوئین زهرا به طور مستمر از مراکز کشتار، نگهداری، حمل و عرضه فرآورده‌های خام دامی بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف متصدی واحد متخلف را به مراجع قضایی ذی ربط معرفی خواهند کرد.

وی در پایان از همه شهروندان و مصرف کنندگان فرآورده‌های خام دامی درخواست کرد گوشت و مرغ مورد نیاز را از مراکز معتبری که فرآورده‌های آنها دارای برچسب دامپزشکی و تاریخ انقضاء باشد، تهیه کنند.

این مسئول بیان کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را ضمن تماس با شماره تلفن گویای ۱۵۱۲ و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ و یا تماس مستقیم با شماره ۳۴۲۲۲۴۹۰ به اداره دامپزشکی شهرستان اطلاع رسانی کنند.
انتهای پیام/2002/د


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.