دیدار حسن خمینی با نماینده جنجال‌ساز
جمعه 4 خرداد 1397

در بیت امام (ره) چه خبر است؟

دیدار حسن خمینی با نماینده جنجال‌ساز/ تایید تلویحی اتهام‌زنی‌های محمود صادقی!

دیدار حسن خمینی با نماینده جنجال‌ساز/ تایید تلویحی اتهام‌زنی‌های محمود صادقی!
کد خبر: 217825/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1395/09/11 ساعت: 10:37 AM


در این شرایط، بهترین اقدام پرهیز از حاشیه سازی است با این حال، دیدار حسن خمینی با چنین نماینده ای، جز دامن زدن بر حاشیه ها چه موضوعیت دیگری دارد؟ آیا چنین دیداری به معنای تایید تلویحی مواضع و اتهام زنی های این نماینده نیست؟به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، پس از ماجرای اخیر مربوط به حاشیه سازی و اتهام زنی محمود صادقی نماینده اصلاح طلب مجلس به رییس قوه قضاییه، سید حسن خمینی در اقدامی تعجب آور، با او دیدار می کند!

این دیدار در قالب تجدید بیعت مردم استان لرستان با آرمان های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی صورت می گیرد که در آن محمود صادقی به بهانه آنکه نماینده ای لرتبار است نیزحضور خواهد داشت. واضح است که در این شرایط اصل تجدید بیعت مردم لرستان نیز تحت الشعاع حضور این نماینده جنجال ساز قرار می گیرد.

محمود صادقی 24 آبان ماه با کشاندن یک دروغ علیه رییس قوه قضاییه به صحن مجلس به نفر شماره یک رسانه های معاند نظام تبدیل شد و با وجود پاسخ قوه قضاییه با توییت های گاه و بی گاه خود به این حاشیه دامن زد. او سپس با مقاومت در برابر مامورانی که حکم جلب او را در دست داشتند رویه پیشین خود در حاشیه سازی را ادامه داد و در نهایت روز گذشته در دادسرا حاضر شد. جالب اینجاست که به گفته دادستان تهران، صادقی 8 فقره شکایت خصوصی و 3 فقره اعلام جرم عمومی دارد که برخی از آنها به 4 ماه پیش بازمی گردد.

در این شرایط، بهترین اقدام پرهیز از حاشیه سازی است با این حال، دیدار حسن خمینی با چنین نماینده ای، جز دامن زدن بر حاشیه ها چه موضوعیت دیگری دارد؟ آیا چنین دیداری به معنای تایید تلویحی مواضع و اتهام زنی های این نماینده نیست؟

دیدار حسن خمینی با نماینده جنجال‌ساز/ تایید تلویحی اتهام‌زنی‌های محمود صادقی!

دیدار حسن خمینی با نماینده جنجال‌ساز/ تایید تلویحی اتهام‌زنی‌های محمود صادقی!انتهای پیام/1404


منبع خبر : صراط

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.