پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

شرایط استخدام پلیس زن در مقطع درجه‌داری اعلام شد
کد خبر: ۳۳۵۴۸۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱ ساعت: ۱۲:۱۸ ↗ لینک کوتاه

شرایط استخدام پلیس زن در مقطع درجه‌داری اعلام شد

رئیس گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان قزوین از پذیرش استخدام برای پلیس زن در مقطع درجه داری خبر داد.

سرهنگ دوم بهزاد اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان قزوین در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی کادر پلیس زن خود از بین خواهران واجد شرایط در مقطع درجه داری پذیرش نماید.

وی افزود: دارابودن مدرک تحصیلی یا پیش دانشگاهی مورد تایید اداره آموزش و پرورش، داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۱۹ سال تمام، دارا بودن حداقل ۱۶۰ سانتیمتر قد و دارا بودن حداقل معدل دیپلم با نمره ۱۴ از جمله شرایط پذیرش خواهران در مقطع درجه‌ داری است.

رئیس گزینش و استخدام استان قزوین عنوان کرد: داوطلبان در صورت داشتن سلامت جسمی و روانی و موفقیت در مراحل نهایی گزینش و استخدام ناجا و سپردن تعهد خدمتی برابر ضوابط و مقررات نیروی انتظامی به استخدام این نیرو به صورت پیمانی پنج ساله به استخدام این نیرو درمی‌آیند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت جذب با اعضای پلیس افتخاری، خانواده معظم شهدا و جانبازان و اعضای بسیج است، بیان کرد: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام و پذیرش به مرکز گزینش و استخدام استان قزوین واقع در خیابان طالقانی روبروی کوچه ملک آباد مراجعه کنند.

به گفته رئیس گزینش و استخدام استان قزوین، پذیرش استخدام برای پلیس زن محدود بوده و پس از تکمیل ظرفیت از متقاضیان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها