پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

دوره آموزش خبرنگاری در استان قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۳۵۳۶۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ساعت: ۱۵:۴۲ ↗ لینک کوتاه

دوره آموزش خبرنگاری در استان قزوین برگزار می‌شود

مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی با عنوان دوره شهید شیخ حسنی خبر داد.

حسن عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین بیان اینکه تربیت خبرنگار انقلابی و متعهد در دستور کار سازمان بسیج رسانه و همچنین کانون بسیج رسانه سیدالشهداء قرار دارد، اظهار کرد: آموزش و تقویت خبرنگاران حال حاضر شهرستان قزوین و همچنین کادرسازی از برنامه‌های اصلی کانون سیدالشهداء در سال 98 است.

وی افزود: در شرایطی که جریان مقابل انقلاب، با تمام توان از ظرفیت‌های خود برای عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای استفاده می‌کند جریان انقلاب باید با تقویت اصحاب رسانه و رسانه‌ها به مقابله به آنها بپردازد.

مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ما در سال 98 آموزش و تربیت خبرنگاران متعهد و متخصص است.

وی اذعان کرد: در همین راستا اولین دوره آموزشی سال 98، با عنوان دوره شهید شیخ‌حسنی شهید شاخص سال بسیج رسانه برای آموزش خبرنگاری در سطح مقدماتی خواهد بود.

عابدینی اضافه کرد: این دوره با مشارکت و همراهی سازمان سراج استان قزوین در چهار سرفصل گزارش نویسی، خبرنویسی، مصاحبه خلاق و سوژه یابی از تاریخ 1 تیر تا 31 مردادماه برگزار می‎شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام در این دوره‌ می‌توانند تا تاریخ 15 خرداد به آدرس تلگرامی @Resanehqazvin و یا آدرس پستی قزوین – شهرک کوثر – بالاتر از فلکه دوم- خیابان اندیشه تقاطع ابوذر جنوبی پلاک 9 مراجعه کنند.

مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین تصریح کرد: هزینه ثبت نام در این دوره 50 هزارتومان است اما اعضاء سازمان بسیج رسانه می‌توانند از تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوند.

وی در پایان از استمرار این دوره‌ها در سال جدید نیز خبر داد و یادآور شد: در ادامه سال نیز دوره‌های تخصصی از جمله گزارش نویسی، سوژه یابی در رسانه، عملیات روانی در رسانه، خبرنویسی پیشرفته ونقد نویسی ویژه در این کانون برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها