پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مردم کشورهای منطقه به حضور سپاه افتخار می‌کنند/ سپاه در مناطق سیل‌زده حضور جهادی و چشمگیری دارد
کد خبر: ۳۳۴۷۹۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ساعت: ۱۴:۱۵ ↗ لینک کوتاه

رئیس کل دادگستری قزوین:

مردم کشورهای منطقه به حضور سپاه افتخار می‌کنند/ سپاه در مناطق سیل‌زده حضور جهادی و چشمگیری دارد

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران با الگو برداری از فرهنگ عاشورایی، توانسته ادامه دهنده مسیر حسینی در فتح قله های عزت، افتخار، اقتدار و استقلال برای جمهوری اسلامی ایران باشد و این مسیر با قدرت ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حجت الاسلام قدرتی ظهر امروز(سه شنبه) در دیدار مسئولان قضایی استان با فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اظهار کرد: محور حرکت سپاه پاسداران، تبعیت از ولایت که توصیه شهداء نیز بوده و در طول چهل سال انقلاب مظهر ولایتمداری بوده که این به معنای بصیرت دینی مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز سپاه پرچمدار راه شهدا است و با همه توان از دستاوردهای انقلاب و نظام پاسداری می‌کند و بر پیمانی که با شهداء، امام شهداء و مقام عظمای ولایت بسته است، وفادار است.

مقام ارشد قضایی استان بیان کرد: رییس جمهور آمریکا نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گستاخی کرده و این نهاد مردمی را که افتخار نظام است در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده و ما این اقدام ناشایست آمریکا را توهین به کل نظام و مردم می‌دانیم و بدون شک از این عمل خود پشیمان خواهند شد.

قدرتی تصریح کرد: بسیاری از مردم کشورهای منطقه همچون عراق و سوریه به حضور سپاه پاسداران افتخار می‌کنند و به عنوان نهادی تظلم خواه شناخته می‌شود و در بسیاری از موارد مانع دستیابی اسکتبار جهانی به اهداف پلید و شومش در منطقه شده و به سبب ضربه‌هایی که به دشمنان وارد کرده است، امروز مورد هجمه و غضب دشمنان نظام قرار گرفته است.

پاسداران مظهر قدرت، افتخار و اقتدار ایران هستند

رئیس کل دادگستری استان قزوین ابراز کرد: سپاه در تمامی عرصه‌ها نقش‌آفرین است و هم در جنگ نرم و سخت و هم در بحث سازندگی با قدرت و به موقع ورود پیدا می‌کند، همانگونه که در سیل سهمگین اخیر شاهد حضور جهادی و انقلابی مجموعه سپاه پاسداران در کمک رسانی به مردم سیل زده در استان‌های مختلف بودیم.

وی تاکید کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران با الگو برداری از فرهنگ عاشورایی، توانسته ادامه دهنده مسیر حسینی در فتح قله های عزت، افتخار، اقتدار و استقلال برای جمهوری اسلامی ایران باشد و این مسیر با قدرت ادامه خواهد داشت.

این مسئول بیان کرد: یقینا آزادگی و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه‌های گوناگون مدیون تلاش های خستگی ناپذیر و جهادی نیروهای مومن و انقلابی سپاه پاسدارن هستیم و در عرصه‌های حساس که دشمنان این نهاد را مورد هجمه قرار می‌دهند، هم مسئولان و هم مردم باید پشتیبان سپاه پاسداران باشند تا به آنان ثابت کنند که سپاه از ارزش‌های مردم و نظام است.

قدرتی در پایان گفت: امروز شاهدیم که سپاه برای حفظ اسلام و امنیت کشور کیلومترها خارج از خاک وطن در مقابل دشمنان و گروهک‌های تروریستی ایستادگی می‌کند و در این مسیر شهدای بسیاری نیز تقدیم اسلام کرده است و این روحیه یک روحیه‌ی کاملا جهادی و الهی است که باید به عنوان یک فرهنگ در بین جامعه بخصوص نسل جوان نهادینه شود تا دشمنان بدانند ما همچنان پای ارزش‌های انقلاب و نظام ایستاده ایم.    

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها