پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

امدادرسانی بی‌وقفه نیروهای بسیجی و گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده
کد خبر: ۳۳۴۷۲۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ ساعت: ۱۷:۰۶ ↗ لینک کوتاه

رئیس سازمان بسیج خبر داد:

امدادرسانی بی‌وقفه نیروهای بسیجی و گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده

رئیس سازمان بسیج اعلام کرد: همه نیروهای بسیج در استان لرستان و گردان‌های عملیاتی و گروه‌های جهادی و امدادی که از روز های قبل در حالت آماده باش بودند بی وقفه در حال امداد رسانی به مناطق سیل زده لرستان هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ پس از بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها، سیل در شهرها و روستاهای استان لرستان جاری شد که وضعیت این استان را به مرز بحران رسانده است.

در همین راستا سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج اعلام کرد: همه نیروهای بسیج در استان لرستان و گردان‌های عملیاتی و گروه‌های جهادی و امدادی که از روز های قبل در حالت آماده باش بودند بی وقفه در حال امداد رسانی به مناطق سیل زده لرستان هستند.

وی با اشاره به شدت یافتن بارندگی ها در ساعات گذشته در این استان تصریح کرد: سپاه های استانی معین لرستان هم وارد عمل شده اند و تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم در این استان به کار بسته اند.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه حضور به موقع نیروهای بسیج و سپاه در برخی استان‌ها مانع از بالا رفتن خسارت ها شده است تصریح کرد: همزمان در استانهای سیل زده شمال و جنوب غرب کشور روند امداد و خدمت رسانی ادامه دارد و وارد فازهای جدید متناسب با پیشرفت کار شده است.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها