پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

خانم نماینده، عروسک خیمه‌شب بازی جریان قدرت و زور شدید/ دیدار شما با فتنه‌گران از ذهن مردم پاک نمی‌شود
کد خبر: ۳۳۴۴۶۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ساعت: ۸:۱۰ ↗ لینک کوتاه

بیانیه کانون فرزندان شهید استان قزوین:

خانم نماینده، عروسک خیمه‌شب بازی جریان قدرت و زور شدید/ دیدار شما با فتنه‌گران از ذهن مردم پاک نمی‌شود

در بیانیه کانون فرزندان شهید استان قزوین آمده است: خانم نماینده چرا در این اوضاع بد اقتصادی و معیشتی مردم در سال منتهی به انتخابات با گرفتن ژست فعالیت، متاسفانه عروسک خیمه شب بازی صاحبان قدرت و زور در استان شدید؟

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ؛ در پی دیدار تأسف بار خانم حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی جمعی از فرزندان شهدا با صدور بیانیه ای به آن اعتراض کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خانم زرآبادی، خبر دیدار شما با یکی از عوامل اصلی فتنه آمریکایی-اسراییلی سال ۸۸ موجب تأسف و رنجش خاطر مردم استان قزوین به خصوص خانواده معظم شهدا گردیده است.

در این بیانیه آمده است: خانم نماینده، مگر نه اینکه رهبر معظم انقلاب بارها در جلسات و دیدارهای خود با مردم و مسئولان مکرراً متذکر شده اند که فتنه ۸۸ باید خط قرمز مسئولین کشور باشد؟

اما شما بدون توجه و التزام به منویات معظم له، به دیدار کسی رفته اید که به تعبیر رهبری معظم باغی انقلاب است و امروزه اسناد همکاری وی و اطرافیانش با عوامل انقلاب‌های مخملی در دنیا و همچنین دریافت پول از مرتجعین عربی منطقه برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

خانم نماینده، مگر فراموش کرده اید سران فتنه با کوفتن بر طبل تقلب در انتخابات چه هزینه‌ها و آسیب‌های جبران ناپذیری به ملت و کشور وارد کردند و با حمایت دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب از آنها ماه‌ها بر تنور آشوب و فتنه در کشور هیزم ریختند و در شب عاشورا با سوت و کف پرچم اباعبدالله الحسین(ع) و کشور عزیزمان را به آتش کشیدند و تاکنون هیچ گونه عذرخواهی از محضر ملت شریف ایران نکرده اند؟

خانم نماینده، جای تأسف است که باوجود امنتاع حدود 100نماینده از 130نماینده لیست امید از دیدار با خاتمی، نام شما در میان اندک افراد دیدار کننده قرار دارد!

لطفا برای افکار عمومی پاسخ دهید که دیدار با خاتمی چه دردی از مردم دوا کرد و کدام مشکل کشور حل شد؟

خانم زرآبادی، چرا در این اوضاع بد اقتصادی و معیشتی مردم، عمل به وظایف خطیر نمایندگی بعد از سه سال حضور کم اثر در مجلس را وانهاده اید و در سال منتهی به انتخابات با گرفتن ژست فعالیت، متاسفانه عروسک خیمه شب بازی صاحبان قدرت و زور در استان شده و درگیر بازی‌های سخیف سیاسی گردیده اید؟

مگر صف‌های گوشت و مرغ و افزایش افسار گسیخته‌ و بی رویه کالاها که حاصل عمل نکردن نمایندگانی همچون شما به وظایف اصلی خود بوده است را نمی‌بینید؟

مگر نه اینکه محمد خاتمی با شعار "تکرار می‌کنیم" خود یکی از عوامل تداوم بی تدبیری مسئولان و وضع موجود است؟

خانم زرآبادی، آیا نمی‌دانید در چه جایگاه و کسوتی بوده و نماینده مردم کدام شهر هستید؟

استان قزوین از دیرباز دیار مردم مومن و متعهد، علمای بزرگ و بیش از سه هزار شهید گرانقدر است که همین چند روز گذاشته داغدار بازگشت پرستوی سفر کرده شهید مدافع حرم "حمید محمدرضایی" بوده است و حضور شما در میان فتنه گران موجب تألم و تأسف مردم و کسانی شد که دل در گرو این انقلاب اسلامی و نظام مقدس دارند.

خانم نماینده، به یقین می‌توان گفت علی رغم آنکه صاحبان قدرت و تزویر در استان سعی در مصادره رای شما به نام خود بودند، مردم استان تنها به دلیل سبقه خانوادگی شما، بدون داشتن حتی یک روز سابقه‌ی مدیریتی رأی خود را به نام شما ریختند؛ پس چگونه با دیدار با مدافع لیبرال دموکراسی و حکومت سرمایه داری و فتنه گرانی که امام خامنه ای مدظله عالی بارها فرمودند با آنها مرزبندی کنید، چهره متعهد و مورد اعتماد خانوادگی خود را که در ذهن مردم استان نقش بسته خدشه دار می‌کنید؟!

خانم نماینده اکنون که به دلیل بی کفایتی زمزمه‌های عبور جریان اصلاحات از شما در انتخابات آینده به گوش می‌رسد، می‌توان اینطور تحلیل کرد که با حضور در میان سران فتنه سعی کرده اید شوکی به تن بی جان آراء خود بدهید، اما بدانید این اقدام شما از حافظه مردم معتقد، ولایت مدار و شهیدپرور استان پاک نخواهد شد.

به شما توصیه می‌کنیم این فرصت کم باقی مانده را مغتنم شمرده و با عبور از سیاسی بازی‌ها، به خدمت و رفع مشکلات مردم بپردازید.

"کانون فرزندان شهید استان قزوین"
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها