پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

همه راه‌های مواصلاتی به استان قزوین برای رسیدگی به در راه ماندگان بسته است
کد خبر: ۱۱۵۷۸۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۱۷ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

جانشین رئیس پلیس کشور:

همه راه‌های مواصلاتی به استان قزوین برای رسیدگی به در راه ماندگان بسته است

جانشین رئیس پلیس کشور گفت: همه راه‌های مواصلاتی به استان قزوین برای رسیدگی به در راه ماندگان در این مسیر بسته است و امدادرسانی ها در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ، سرهنگ اسفندیاری، جانشین رئیس پلیس کل کشور درباره وضعیت جاده‌های کشور اظهار کرد: از شب گذشته به واسطه بارش شدید برف و کولاک بسیاری از جاده‌ها بسته شده است.
وی در ادامه افزود: تردد از محورهای گیلان-قزوین، آذربایجان- زنجان و کرمانشاه به همدان ممنوع است و مسیر استان مرکزی به قم نیز بسته می‌باشد.
این مسئول ادامه داد: ده‌ها خودرو در محور قدیم به رشت و قزوین به تاکستان همچنان در برف گرفتار هستند.
وی با بیان اینکه بیشتر محورهای مواصلاتی استان قزوین بسته است، اذعان کرد: همه این محورها به علت بارش شدید برف برای کمک رسانی به در راه ماندگان تا اطلاع ثانوی بسته است.
جانشین رئیس پلیس کشور ابراز کرد: همچنین محورهای متنهی به قزوین و قزوین به زنجان با بارش برف مواجه است و تردد از محورهای گیلان، قزوین و آذربایجان شرقی ممنوع است.
وی با بیان اینکه اسکان بیش از 30 هزار مسافر در برف مانده انجام شده است، گفت: آزاده راه تهران-ساوه، ساوه-همدان و محور اراک به ازنا به علت کولاک شدید بسته است.
سرهنگ اسفندیاری اضافه کرد: برای کمک به امدادرسانی بهتر به خودروهای گرفتار در برف، مردم از سفرهای غیرضرور خودداری کنند.
وی بیان کرد: محورهای کرج-چالوس، شمشک-دیزین، پونک-خلخال و هزار به فیروزکوه بسته است.
این مسئول در پایان گفت: مردم برای اطلاع از وضعیت جاده ها به صورت 24ساعته میتوانند با شماره تلفن های 021-88255555 تماس بگیرند.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها