پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ملت ایران در تبعیت از رهبر انقلاب جان خود را هم فدا می‌کند
کد خبر: ۱۰۳۶۱۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۳۱ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج):

ملت ایران در تبعیت از رهبر انقلاب جان خود را هم فدا می‌کند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) در جمع نیروهای مسلح استان ابراز کرد: ملت ایران در تبعیت از رهبر جان خود را هم در طبق اخلاص گذاشته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ، سردار محمد شاهرخی پیش از ظهر امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان، ابراز کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، این نظام مورد رضایت ایادی ابلیس نبود بنابراین دشمنان تمام توان خود را جمع کردند تا نهال نوپای شجره طیبه را از بین ببرند.
وی افزود: در 8 سال دفاع مقدس با عنایت خداوند ملت ایران حماسه آفرید و شجره طیبه اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده است.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) اظهار کرد: دفاع مقدس از آرمان‌های معنویت، حریت، استقلال و ایستادگی در برابر مستکبران حفاظت کرد و این پاسداشت برای ملت ایران هزینه داشت.
سردار شاهرخی یادآور شد: دشمنان دیگر نمی‌توانند مثل گذشته به عداوت خود ادامه دهند زیرا ملت در تبعیت از رهبر انقلاب همیشه آماده هستند و جان خود را برای رسیدن به اهداف اسلام، در طبق اخلاص گذاشته‌اند.
وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی با ایثار خانواده‌ها و رزمندگان توانست پیام خود را به تمام جهانیان برساند و این پیام در سطح دنیا مورد استقبال قرار گرفته است.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) درباره وضعیت کنونی دشمن، اظهار کرد: دشمن انقلاب و اسلام قصد داشت ایران را نابود کند در حالی که حالا حیات خودش در خطر جدی قرار گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: ما با پاسداشت سال‌های جنگ تحمیلی اعلام می‌کنیم که این ملت بر سر اصول خود ایستاده است و به خوبی دشمن را می‌شناسد.
سردار شاهرخی اظهار کرد: مردم ایران آماده مقابله با دشمن هستند زیرا این انقلاب به سادگی به دست نیاورده‌اند.
در این رژه یگان‌های نمونه نیروی انتظامی، سپاه صاحب الامر(عج)، بسیجیان، لشگر 16 زرهی و تیپ 116 شهید صفوی به نمایش قدرت نظامی استان پرداختند.
انتهای پیام/7006

دیدگاه ها