جوانان ایرانی در دفاع مقدس کارآیی دلارهای نفتی را ناکارآمد ک
یکشبه 5 اسفند 1397

امام جمعه موقت تهران:

جوانان ایرانی در دفاع مقدس کارآیی دلارهای نفتی را ناکارآمد کردند

جوانان ایرانی در دفاع مقدس کارآیی دلارهای نفتی را ناکارآمد کردند
کد خبر: 331978/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/08/24 ساعت: 1:38 PM


امام جمعه موقت تهران گفت: جوانان ایرانی در دفاع مقدس کارایی دلارهای نفتی را ناکارآمد کردند، زیرا دفاع مقدس ترجمه دینمداری و مبانی اسلامی بود و عقبه اسلام در دوران دفاع حضور داشت.به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین، حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی فرد ظهر امروز(پنج شنبه) در کنگره ملی ۳هزار شهید استان قزوین در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین  اظهار کرد: خدمت پدران، مادران و همسران فداکار و فرزندان پرافتخار و اقتدارآفرین انقلاب اسلامی، آزادگان و جانبازان مقام و ملت متدین و ولایتمدار و شهید پرور و دین باور استان قزوین سلام عرض میکنم.

وی افزود: از حضور پرارزش فرماندهی مقتدر سپاه پاسداران تشکر ویژه دارم و از سربازان این فرمانده مقتدر که با همکاری مسئولان استان اقدام به برگزاری این کنگره باشکوه را ساماندهی کردند.

امام جمعه موقت تهران ابراز کرد: ما درآغاز انقلاب اسلامی با دوره متفاوت و متضاد روبرو شدیم، حرکت اول با مدیریت نظام سلطه و مزدوران او در منطقه مثل صدام شکل گرفت که آغاز جنگ گسترده در ۱۲۰۰ کیلومتر از ایران اسلامی بود اقدامی که تمام صاحب نظران بر پیروزی صدام و فروپاشی انقلاب اسلامی اعتراف می‌کردند.

وی عنوان کرد: حرکت دوم با مدیریت و فرماندهی بنیانگذار انقلاب اسلامی و حضور ملت ایران و پیشتازی ایثارگران ارتش و سپاه انقلاب و بسیج افتخارآفرین شکل گرفت این حرکت دوم کاملا تبیین کننده کارنامه و شناسنامه جمهوری اسلامی است.

این مقام مسئول بیان کرد: دفاع مقدس اقدام بزرگی برگرفته از آموزه‌های رحمانی بود؛ نظام جمهوری اسلامی از یک نظام دانایی مبتنی بر آموزه‌های وحی، نظریه حکومت قرآنی، با محوریت امام راحل و از فقیه صالح برخوردار بود.

وی عنوان کرد: دفاع مقدس آزمون بزرگ ولایت فقیه و مکتب اسلام برای پیش برد اهداف اسلام بود که ملت ایران به خوبی از عهده آن برآمد.

ابوترابی افزود: دفاع مقدس زمینه حضور اندیشه دینی در مدیریت دینی را فراهم و تثبیت کرد چرا ایران اسلامی که از کمترین ظرفیت‌های نظامی برخوردار بود در برابر ماشین جنگی شرق و غرب پیروز شدند؟

وی ادامه داد: جوانان ایرانی کارایی دلارهای نفتی را ناکارآمد کرد زیرا دفاع مقدس ترجمه دینمداری و مبانی اسلامی بود و عقبه اسلام در دوران دفاع حضور داشت.

امام جمعه موقت تهران گفت: ملتی که از دفاع مقدس دفاع می‌کرد به مبانی انقلابی اعتقاد داشت و پیشوای عادل فقیه صالح مدیر و مدبر این نظریه در دفاع مقدس، اقتدار و ظرفیت و توانایی خود را برای مدیریت کشور و وحدت امت اسلام و پیروزی بر نظام سلطه را ثبیت کرد.

ابوترابی افزود: اقتدار ملت ایران استکبار جهانی را با سوال جدی روبرو کردو فرماندهانی که این جنگ را مدیریت و هدایت کردند به ارزش‌های و مبانی نظام از عمق جان باور داشتند و برای رسیدن به آرمان‌های والای اسلام می‌جنگیدند.

وی تصریح کرد: ملتی که از این جریان قدرتمند حمایت می‌کنند به اسلام و انقلاب و رهبری ایشان باور داشت.

امام جمعه موقت تهران ابراز کرد: سربازانی که در این عرصه حضور داشتند رزمندگانی باهمه توان در برابر همه قدرت‌های شیطانی ایستاده بودند و قبل از هر چیز مبانی فکری و اعتقادی خود را به نمایش گذاشته بودند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.