نفرات برتر مسابقات استانی قرآن کریم معرفی شدند
دو شنبه 26 آذر 1397

در استان قزوین؛

نفرات برتر مسابقات استانی قرآن کریم معرفی شدند

 نفرات برتر مسابقات استانی قرآن کریم معرفی شدند
کد خبر: 319554/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/05/13 ساعت: 10:09 AM


چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در قزوین با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.



به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین، آئین اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، استان قزوین در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۱۴۴ نفر از خواهران و برادران قاری و حافظ منتخب در مرحله شهرستانی به مدت ۲ روز با هم به رقابت پرداختند.

شرکت کنندگان در این مسابقات در رشته های حفظ ۵ جزء، ۱۰جزء و ۲۰جزء، ترتیل، قرائت، تواشیح و ابتهال، اذان، دعا خوانی، مدیحه سرایی و معارف رقابت کردند.

در این مراسم از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد که اسامی برگزیدگان به شرح زیر است.

نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران مرحله استانی: 

طاهره عبداللهی، ترتیل، رتبه اول
فرنگیس عشایری، ترتیل، رتبه دوم
سارا باقری ترتیل، رتبه سوم


فاطمه گرجی قرائت، رتبه اول
زهرا کریم خان زند قرائت، رتبه دوم
سیده سارا موسوی قرائت، رتبه سوم


خدیجه نجفی دعاخوانی، رتبه اول
رقیه اکبری دعاخوانی، رتبه دوم
شهربانو زارع دعاخوانی، رتبه سوم


زهرا عابدی‌ها حفظ پنج جزء، رتبه اول
انسیه حاجی یوسفی حفظ پنج جزء، رتبه دوم
زهرا برزگر بابائی حفظ پنج جزء، رتبه سوم


فائزه احمدی حفظ ده جزء، رتبه اول
حدیقه خداجوی حفظ ده جزء، رتبه دوم
زهرا آقایی حفظ ده جزء، رتبه سوم


مرضیه سهرابی حفظ بیست جزء، رتبه اول
فاطمه سهرابی حفظ بیست جزء، رتبه دوم
سپیده کلهر حفظ بیست جزء، رتبه سوم

سکینه صفری حفظ کل، رتبه اول
هدی صرفها حفظ کل، رتبه دوم
سیده مهناز حسینی حفظ کل، رتبه سوم

نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم برادران مرحله استانی: 

محسن قلی پور اذان، رتبه اول
مراد رفعتی اذان، رتبه دوم
علی منصوری اذان، رتبه سوم


مهدی جوزی ترتیل، رتبه اول
محمدرضا رجبی شاد ترتیل، رتبه دوم
علیرضا صحراکاران ترتیل، رتبه سوم


علی غلامی قرائت، رتبه اول
محمد قاسمی قرائت، رتبه دوم
محمدحسین آهویی قرائت، رتبه سوم


ابوذر مشایخ دعاخوانی، رتبه اول
مهدی خدابنده لو دعاخوانی، رتبه دوم
مرتضی عباسی دعاخوانی، رتبه سوم


محمدطاهر عزیزپور حفظ پنج جزء، رتبه اول
امیرحسین علیخانی حفظ پنج جزء، رتبه دوم
رحیم محمدی حفظ پنج جزء، رتبه سوم


محمدرضا رحمانی حفظ ده جزء، رتبه اول
حسن تاچه بندها حفظ ده جزء، رتبه دوم
مهدی قربانقلی حفظ ده جزء، رتبه سوم


محمدمجتبی ولدآبادی حفظ بیست جزء، رتبه اول
مهرداد خلیلی حفظ بیست جزء، رتبه دوم


مهدی رجبی حفظ کل، رتبه اول
محمود میرزایی حفظ کل، رتبه دوم
بهرامعلی گل محمدی حفظ کل، رتبه سوم

گفتنی است؛ نفرات برتر این مسابقات راهی مرحله کشوری مسابقات قرآنی می‌شوند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.