صدور اخطار برای ۱۷واحد آلاینده محیط زیست در شهرستان تاکستان
یکشبه 5 اسفند 1397

سرپرست اداره محیط زیست تاکستان اعلام کرد:

صدور اخطار برای ۱۷واحد آلاینده محیط زیست در شهرستان تاکستان

 صدور اخطار برای ۱۷واحد آلاینده محیط زیست در شهرستان تاکستان
کد خبر: 315786/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/21 ساعت: 8:56 AM


سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: ۱۷ واحد صنعتی به دلیل آلایندگی و عدم رعایت ضوابط زیست محیطی اخطار رفع آلایندگی دریافت کردند.سیاوش غیاثوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با بیان اینکه اهمیت و توجه به محیط زیست یک وظیفه همگانی است، اظهار کرد: به‌منظور کاهش آلودگی‌های واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در سه ماهه نخست سال جاری ۱۰۲ بار پایش شده اند.

وی بیان کرد:. با توجه به عدم رعایت ضوابط و استانداردهای محیط زیستی برای ۱۷ واحد اخطار رفع آلایندگی صادر شد که این اخطارها در راستای پایش‌های مستمر و شبانه روزی صنایع مستقر در این شهرستان صادر شده است.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان اذعان کرد: کارشناسان محیط زیست شهرستان تاکستان به طور مستمر از این واحدها بازدید می‌کنند و در صورت مشاهده آلودگی این صنایع، موظف به استانداردسازی و دفع خطر مربوطه می‌شوند.

غیاثوند اضافه کرد: در راستای نظارت بر فعالیت معادن نیز از ۲۱ معدن بازدید شد و برای یک معدن نیز، اخطار رفع آلایندگی صادر شده است.

این مسئول عنوان کرد: رعایت اصول زیست محیطی در تولید یکی از مهم‌ترین عامل در جلوگیری از تخریب منابع ملی و محیط زیست بوده و با فرهنگ‌سازی در زمینه حفظ محیط زیست گامی موثر در این زمینه برداشته می‌شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.