مشارکت‌های مردمی در الموت غربی به بیش از یک میلیاردتومان رسی
یکشبه 28 بهمن 1397

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

مشارکت‌های مردمی در الموت غربی به بیش از یک میلیاردتومان رسید

مشارکت‌های مردمی در الموت غربی به بیش از یک میلیاردتومان رسید
کد خبر: 315133/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/16 ساعت: 5:01 PM


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: سال گذشته در منطقه الموت غربی شاهد مشارکت‌های مردمی با رقمی بیش از یک میلیارد و 34 میلیون تومان بودیممجید مومنی، در گفتوگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به وجود ظرفیت‌های مختلف در مناطق روستایی اظهار کرد: اشتغال زایی برای مددجویان در مناطق روستایی همچون الموت که دارای ظرفیت‌های مختلفی است با تکیه بر ظرفیت و توان بومی و منطقه ای صورت می‌گیرد تا پایداری و درآمد مناسبی داشته باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین ابراز کرد: منطقه الموت دارای زیبایی و آثار تاریخی گران سنگی است؛ بنابراین می‌توان از ظرفیت بوم گردی، گردشگری و صنایع دستی به منظور درآمدزایی برای خانواده‌های تحت حمایت بهره جست.

وی ادامه داد: ویژگی‌های جغرافیایی و آب و هوای الموت بستر مناسبی برای رشد و نمو گیاهان دارویی فراهم کرده که می‌تواند زمینه مناسبی برای اشتغال مددجویان باشد.

این مسئول با اشاره به ضرورت استفاده از توانمندی بخشداری و دهیاری‌ها برای محرومیت زدایی گفت: کمیته امداد امام (ره) استان قزوین این آمادگی را دارد تا با همکاری بخشداری و دهیاری‌ها در مسیر جاده عبوری جهت احداث مجتمع‌های خدماتی و رفاهی به منظور عرضه محصولات و تولیدات مددجویی و ارائه خدمات مختلف به مردم و خودروهای عبوری اقدام کند.

مومنی با اشاره به لزوم جلب مشارکت‌های مردمی با رویکرد توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری عنوان کرد: استفاده از ظرفیت کمک‌های مردمی با هدف خدمت بیش از پیش به نیازمندان باید به لحاظ کمی و کیفی مورد توجه باشد.

وی با اشاره به کمک‌های مردمی طی سال 96 اعلام کرد: سال گذشته در منطقه الموت غربی شاهد مشارکت‌های مردمی با رقمی بیش از یک میلیارد و 34 میلیون تومان بودیم که در سرفصل‌های مختلف و طرح‌های نیکوکاری اهداء شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.