آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم
شنبه 24 آذر 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قزوین خبرداد:

آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم

آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم
کد خبر: 310441/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/03/21 ساعت: 10:29 AM


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم با اعتبار اولیه 35 میلیارد ریال آغاز می‌شود.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ داراب بیرنوندی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قزوین صبح امروز(دوشنبه) در دیدار با علی اکبر سلیمانی فرماندار شهرستان آوج با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال 1396 بخش آب و فاضلاب شهرهای آوج و آبگرم اظهار کرد: با اعتبارات تخصیصی، در دو موضوع اصلاح قسمتی از شبکه آب و تکمیل مخزن آب شرب آبگرم هزینه شد.

وی افزود: علاوه بر برنامه‌های پیش بینی شده شرکت، در صورت تامین به موقع اعتبارات، اصلاح 5 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب آوج، احداث ساختمان تله متری(کنترل از راه دور تاسیسات) و پیگیری تامین آب مطمئن برای شهر آوج از جمله این اقدامات خواهد بود.

این مسئول عنوان کرد: استفاده از ظرفیت‌های قانونی در جذب مشارکت‌های مردمی، خدمات رسانی در بخش آب شرب را مطلوب تر می‌کند. 


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم با اعتبار اولیه 35 میلیارد ریال آغاز می‌شود.

علی اکبرسلیمانی فرماندار شهرستان آوج در این نشست بیان کرد: آب عنصری حیاتی ونجات بخش در زندگی مردم است و برای حفظ آن باید عزم وهمت جدی و مضاعف از سوی همه مردم و نهادها صورت گیرد.

وی افزود: مصرف بهینه و مؤثرآب نیاز به فرهنگ سازی همه جانبه دارد و نقطه اتکا و قابل تحقق در اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب صرفه جویی در مصرف آب است.

سلیمانی یادآورشد: کمبود آب در کشور باید با صرفه جویی مصرف درسطوح مختلف جامعه مدیریت شود و همه مسئولین و آحادمردم خودرا در قبال آن مسئول و مکلف بدانند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.