نتانیاهو مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت اسرائیل بود!
یکشبه 30 دی 1397

اظهارات بی اساس نتانیاهو ؛

نتانیاهو مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت اسرائیل بود!

نتانیاهو مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت اسرائیل بود!
کد خبر: 271272/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/11/09 ساعت: 11:10 AM


نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با فرید زکریا در حاشیه اجلاس داووس، مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت این رژیم بوده است!به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتختاین رژیم بوده است!

مصاحبه فرید زکریا مجری این شبکه در اجلاس داووس سوئیس با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را پخش کرد.

بنیامین نتانیاهو در واکنش به پرسش فرید زکریا درباره تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت اسرائیل و مخالفت‌ها با این تصمیم گفت: من چیز‌هایی را که آن‌ها می‌گویند درک می‌کنم، آن‌ها اشتباه می‌کنند! اجازه بدهید به شما بگویم که چرا اشتباه می‌کنند؟

نتانیاهو افزود دفتر من یعنی دفتر نخست وزیر اسرائیل کجا است؟ در اورشلیم (قدس اشغالی)! در کنار دفتر نخست وزیر هم کنست یا پارلمان ما قرار دارد؟ پارلمان هم در اورشلیم (قدس اشغالی) قرار دارد! در کنار کنست هم دیوانعالی اسرائیل قرار دارد این دیوانعالی در کجا قرار دارد؟ در اورشلیم (قدس اشغالی) قرار دارد! دولت در اورشلیم (قدس اشغالی) مستقر است. این مسئله به مدت هفتاد سال از زمانی که اسرائیل تاسیس شده است، در جریان بوده است.

اورشلیم (قدس اشغالی) از زمان داوود پایتخت مردم یهود بوده است که به سه هزار سال پیش باز می‌گردد. کاری که رئیس جمهور ترامپ کرد این بود که با به رسمیت شناختن تاریخ، تاریخ ساز شد! وی این واقعیت‌های انکار ناپذیر گذشته و کنونی را به رسمیت شناخت.

 انتهای پیام/1404منبع خبر : باشگاه خبرنگاران

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.