1750 فقره اشتغال‌زایی طی سال 95 صورت گرفت
یکشبه 28 مرداد 1397

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

1750 فقره اشتغال‌زایی طی سال 95 صورت گرفت

1750 فقره اشتغال‌زایی طی سال 95 صورت گرفت
کد خبر: 265664/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/23 ساعت: 9:42 AM


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: در استان قزوین یک هزار و 750 فقره اشتغال زایی طی سال 95 داشته ایم که با این تلاش امدادگران، کمیته امداد استان قزوین توانست رتبه برتر را در کشور کسب کند.سید مجید مومنی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: کمیته امداد تولیدکننده فقر نیست ،بلکه فقر به واسطه مشکلات دیگری تولید می‌شود و این نهاد بار این معضل اجتملاعی را بر دوش دارد.

وی ادامه داد: کمیته امداد بر اساس رسالت دینی و انقلابی خویش مأمن و پناهگاه فقرا و نیازمندان است؛ چراکه خود را خادم محرومان می‌داند.

مدیرکل کمیته امداداستان قزوین افزود: استان قزوین نسبت به کشور وضعیت خوبی دارد همین امر موجب شده تا میزان کمک‌های مردمی به نسبت سایر استان‌های کشور از رقم بالاتری برخوردار باشد؛ البته میزان و تنوع نیاز محرومان به گونه ای است که باید اقشار مختلف به میدان بیایند و با کمک فراگیر و همه جانبه فقر را ریشه کن کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های مختلف کمیته امداد برای خدمت رسانی؛ اعلام کرد: سیاست ما در بحث خدمات درون و برون سازمانی فرهنگی است؛ یعنی به دنبال آن هستیم که همه خدمات با در نظر گرفتن جوانب فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی و اجرا شود.

این مسئول به عملکرد استان قزوین در حوزه اشتغال اشاره کرد و توضیح داد: در استان قزوین یک هزار و 750 فقره اشتغال زایی طی سال 95 داشته ایم که با این تلاش امدادگران، کمیته امداد استان قزوین توانست رتبه برتر را در کشور کسب کند.

وی ادامه داد: پیگیری موضوع اشتغال با جدیت ادامه دارد چراکه اعتقاد داریم کلید حل مشکلات خانواده‌ها مددجو اشتغال و ایجاد درآمد است، با رفع این مشکل می‌توانیم در گام بعدی مشکل مسکن را رفع کنیم.

مدیرکل کمیته امداداستان قزوین مسکن را یکی از نیازهای ضروری و مورد پیگیری در کمیته امداد خواند و گفت: در حوزه مسکن ساخت و خرید یک هزار و 200 واحد مسکونی در دستور کار امداد است تا خانواده مددجوی فاقد مسکن نداشته باشیم.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.