انتخابات، رزمایش ملت ایران است
سه شبه 4 اردیبهشت 1397

رئیس کل دادگستری استان قزوین:

انتخابات، رزمایش ملت ایران است

انتخابات، رزمایش ملت ایران است
کد خبر: 247138/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/02/29 ساعت: 10:38 AM


رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رزمایش انتخاباتی مردم پاسخ دندان شکن به دشمنان ملت ایران است.جمال انصاری حین حضور خود در مسجد امام خمینی(ره) جهت رای گیری، در گفتگو با خبرنگار صبح قزوین ابراز کرد: انتخابات مانند یک رزمایش بزرگ برای مردم ایران است که می تواند سرنوشت ملت را رقم بزند.

وی افزود: حضور مردم پای صندوق‌های رای خود به خود یک پاسخ دندان شکن به کسانی است که نسبت به نظام، نگاه وقیحانه و براندازانه دارند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تاکید کرد: انتخابات در عین حال یک پیام خوش بینی به دوستان ملت ایران هم هست.

وی در ادامه گفت: حضور پر شور مردم می‌تواند بری دشمنان دندان شکنانه باشد و در نمایش بزرگ اقتدار ایران بسیار تاثیرگذار است.

انصاری درباره انتخاب فرد اصلح، عنوان کرد: هرچه مردم در انتخاب خود بصیرت را در نظر بگیرند، اشخاصی انتخاب می‌شوند که با درک عمیق نسبت به ارزش‌های انقلاب و مشکلات جامعه بهترین راه حل‌ها را برای کاهش مشکلات اتخاذ می‌کنند.

وی اضافه کرد: فرد اصلح کسی است که در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم کارآمد باشد و آنچه که نیاز مرم است را انجام دهند.

رئیس دادگستری استان به اشخاصی که در نتایج رای گیری منتخب می‌شوند؛ توصیه کرد: این مناصب همواره در معرض امتحان هستند، اگر افراد منتخب در راه نظام اسلامی ثبات قدم داشته باشند، دچار دغدغه‌ها و حاشیه‌ها نمی‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مشی خدمتی و توجه عمیق به مردم سرفصل کارهای منتخبین باشد، با اتکا به ارزش‌های دینی راه صحیح را طی می کنند.

انصاری خطاب به اشخاصی که منتخب نخواهند شد، اعلام کرد: به طور قطع اشخاصی که منتخب نمی‌شوند بایستی ملزم به قانون باشند و حدود قوانین را رعایت کنند، دلیلی وجود ندارد که این افراد فکر کنند بازنده شده اند و بایستی خود را مکلف به قانون بدانند.

انتهای پیام/7006


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.