حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوبا
یکشبه 25 آذر 1397

واکنش حاج سعید حدادیان به حاشا کردن وعده 100 روزه توسط روحانی

حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوباره کاندیدا می‌شوند؟

حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوباره کاندیدا می‌شوند؟
کد خبر: 240015/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/01/22 ساعت: 11:57 AM


حاج سعید حدادیان به اظهارات روحانی که وعده 100 روزه خود در تبلیغات انتخاباتی را تکذیب کرده است، واکنش نشان داد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، حاج سعید حدادیان به اظهارات روحانی که وعده 100 روزه خود در تبلیغات انتخاباتی را تکذیب کرده است، واکنش نشان داد.حالا که می‌گویند مشکلات صدساله هم حل نمی‌شود با چه رویی دوباره کاندیدا می‌شوند؟

 این مداح اهل بیت (ع) که در مراسم صبح ميلاد حضرت علي (ع) در مهديه امام حسن مجتبي (ع) سخن می گفت، اظهار داشت: "آن موقع که می گفتند صد روزه حل می‌شود نشد حالا که می گویند صد سال هم نمی شود چه رویی دارند که دوباره می آیند و کاندیدا می شوند."

وی با اشاره تلویحی به اظهارات رییس جمهور که وعده صد روزه را وعده "ارائه گزارش" خوانده است ادامه داد: "کلید را آوردی همه ما دیدیم. پس آن صد رو چه بود؟ گفته بودی صد روز دیگر مصاحبه  می کنم؟! واقعا این بود؟ یک بار دیگر تلویزیون آن را بگذارد. آن که صد روز بود کلید حل مشکلات بود یا کلید چیز دیگر بود؟"

روز گذشته حسن روحاني در نشست خبري خود در پاسخ به سوالی درباره وعده صدروزه اش گفته بود: "بنده 4 سال منتظر این سؤال بودم که کسی این را از من بپرسد و من جواب این دروغ را بدهم. بنده دقیقاً می‌دانم چه گفته‌ام، بنده گفته‌ام دولتی هستم که در برنامه صد روزه‌ام اعلام می‌کنم که در پایان صد روز چه کاری انجام داده‌ام. من که نگفتم در صد روز حل می‌کنم مگر اینکه آدمی عقل نداشته باشد این حرف را بزند مگر می‌شود مشکلات را در صد روز حل کرد لذا مگر می‌شود مشکلات را در 40 سال حل کرد، این سوال شما هم درست نیست زیرا تا صد سال دیگر مشکلات وجود دارد."


انتهای پیام/1404


منبع خبر : صراط

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.