11 نفر در مجموعه شهرداری آبیک دستگیر شدند
شنبه 1 اردیبهشت 1397

دادستان شهرستان آبیک در مصاحبه با صبح قزوین:

11 نفر در مجموعه شهرداری آبیک دستگیر شدند

 11 نفر در مجموعه شهرداری آبیک دستگیر شدند
کد خبر: 220067/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/09/23 ساعت: 9:07 AM


دادستان آبیک بیان کرد: دلایل اولیه ای درباره تخلفات مالی شهرداری آبیک به دست آمد که این ادله به شعبه بازرسی قزوین ارائه شد و هم اکنون این موضوع در این شعبه در حال رسیدگی است.سعید احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین درباره خبر دستگیری شهردار آبیک در روز گذشته(دوشنبه) اظهار کرد: به علت برخی از تخلفات مالی صورت گرفته در مجموعه شهرداری آبیک، شهردار این شهر دستگیر شد.

وی در ادامه افزود: دلایل اولیه ای درباره تخلفات مالی شهرداری آبیک به دست آمد که این ادله به شعبه بازرسی قزوین ارائه شد و هم اکنون این موضوع در این شعبه در حال رسیدگی است.

دادستان شهرستان آبیک اذعان کرد: تخلفات به دست آمده که به صورت مستند است مربوط به برخی مسئولان شهرداری آبیک و تعدادی از پیمانکارانی که با آنها در ارتباط بودند، است و به تعدادی از این افراد تفهیم اتهام شده و برای برخی نیز قرار بازداشت صورت گرفته و عده‌ای نیز در بازداشت موقت به سر می‌برند.

وی تصریح کرد: هم اکنون روند رسیدگی در شعبه بازرسی قزوین در حال پیگیری است و هنوز مدارک برای ارائه پرونده به دادسرا تکمیل نشده است؛ به همین دلیل جزئیات بیشتری اعلام نمی‌شود و آقای صادقی نیارکی دادستان قزوین جزئیات بیشتر را رسانه‌ای خواهد کرد.

احمدزاده بیان کرد: در این پرونده تخلف به طور مجموع 11 نفر دستگیر شده‌اند که 7 نفر پیمانکار و 4 نفر هم در مجموعه شهرداری بودند که شهردار آبیک نیز در رابطه با این پرونده دستگیر شده است.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.