پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گروه‌های همیار بهزیستی قزوین تسهیلات بلا عوض دریافت می‌کنند
کد خبر: ۵۲۰۱۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۵/۲۱ ساعت: ۰:۰ ↗ لینک کوتاه

گروه‌های همیار بهزیستی قزوین تسهیلات بلا عوض دریافت می‌کنند

<a href= 'http://www.sobhegazvin.ir' > صبح قزوین </a>: معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین گفت: گروه‌های همیار با حداقل ۵ نفر عضو به صورت تعاونی‌هایی تشکیل می‌شود و به هر گروه حداکثر ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در جهت خرید تجهیزات داده می‌شود.

بهاره رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح قزوین در قزوین اظهار داشت: در حال حاظر 13 گروه فعال در قالب گروه همیار در استان مشغول فعالیت هستند که در چند روز اخیر دو گروه همیار زنان سرپرست خانوار در شهرستان‌های البرز و تاکستان با زمینه فعالیت اقتصادی خیاطی و فروش کالاهای ارزان قیمت افتتاح شد.


معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین در رابطه با اعتبارات تخصیصی بلاعوض به گروه همیاران خاطرنشان کرد: گروه‌های همیار با حداقل 5 نفر عضو به صورت تعاونی‌هایی تشکیل می‌شود و به هر گروه حداکثر 300 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در جهت خرید تجهیزات داده می‌شود.

رحمانی در رابطه با حمایت‌ها بهزیستی از گروه‌های همیار بیان کرد: سازمان بهزیستی استان قزوین تا زمانی که گروه‌های همیار به بازده اقتصادی برسند از آنها حمایت خواهد کرد.

وی در رابطه با اهداف شکل‌گیری گروه‌های همیار در قزوین عنوان کرد:گروه‌های همیار با اهداف تولید اقتصادی، پیشزفت سطح زندگی مددجویان و مشارکت و همکاری توانمندیهای حرفه‌ای و اجتماعی در استان قزوین شکل گرفته و در حال فعالیت هستند.

معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین در رابطه با زمینه‌های فعالیت گروه‌های همیار خاطرنشان کرد: زمینه‌های فعالیت گروه‌های همیار متفاوت است و شامل فعالیت‌های مختلف اعم از فعالیت‌های خدماتی، آموزشی، تولیدی و غیره است که به صورت دولتی و هم غیردولتی مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/ ی

 

منبع: تسنیم قزوین

دیدگاه ها

ایمانی / ۰۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰

فروش کالای ارزان برای یک گروه تعاونی چقدر هزینه دارد,ایا سود دهی ان در یک شهر کوچک برای یک گروه همیار بهزیستی بصرفه و سوداور است