پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

قوه‌قضائیه نتیجه برخورد با متخلفان را اطلاع‌رسانی کند/ مذاکره با امریکا مشکلات اقتصادی ما را حل نمی‌کند
کد خبر: ۳۲۱۰۰۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۲ ساعت: ۱۴:۳۴ ↗ لینک کوتاه

بیانیه مداحان و شعرای آئینی استان قزوین:

قوه‌قضائیه نتیجه برخورد با متخلفان را اطلاع‌رسانی کند/ مذاکره با امریکا مشکلات اقتصادی ما را حل نمی‌کند

در بیانیه مداحان و شعرای استان قزوین آمده است: قوه قضائیه با متخلفان اقتصادی و اخلالگران بازار سکه و ارز و دیگر مفاسد اقتصادی و اداری برخورد کند و نتیجه اقدامات خود را در اسرع وقت به اطلاع مردم برساند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین ؛ مداحان و شعرای آئینی استان قزوین به واسطه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و درخواست از مسئولان به پاسخگویی مطالبات به حق مردم بیانیه ای صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
در این بیانیه آمده است: امروز در آمریکا اتاق جنگ اقتصادی با فرماندهی وزارت خزانه داری این دشمن قسم خورده‌ی انقلاب اسلامی برای مبارزه با ملت ایران تشکیل شده است.

اما تحلیل واقع بینانه و دقیق مسائل کشور نشان می‌دهد گرچه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی اقتصادی، با ایجاد تحريم‌هاى غیر‌قانونی به دنبال به زانو درآوردن ملت ایران و شکستن مقاومت ایشان هستند، اما بی‌ثباتی اقتصادی و گرانی‌های لجام گسیخته و تغییر ساعتی قیمت‌ها بیش از هر چیز ریشه در سوء مدیریت و بی‌برنامگی مسئولان دولت دارد.

این بیانیه می‌افزاید: مردم و مسئولان به‌خوبی می‌دانند؛ تهدیدها و تحریم‌های اقتصادی استکبار علیه کشور ایران چیز جدیدی نیست که افزایش یا تغییر نوع آن اینگونه اقتصاد ما را به لرزش درآورد.

آنچه امروز مشکلات اقتصادی را تشدید کرده و موجی از فشار و دغدغه را بر عموم مردم غیور سرازیر نموده است، ثمره بی‌توجهی‌ها به تولید ملی، اقتصاد مقاومتی و سهل انگاری و تعلل در برخورد با مفسدان اقتصادی، امتیازطلبان، زیاده‌خواهان و بی‌توجهی به تذکرات و راهبردهای اقتصادی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» بوده و هست.

آیا وقت آن نرسیده است تا قوای سه‌گانه و بخصوص دولت، قاطعانه و به صورت اجرایی برای حل مشکلات دست در دست هم داده و وارد عمل شوند و در این مسیر مقدس با مردم شفاف سخن بگویند. مسئولان بدانند حرکت دلسوزانه، هماهنگ و با برنامه این سه قوه بی شک با حمایت و پشتیبانی جدی مردم همراه خواهد بود.

این بیانیه اذعان می‌کند: دشمن با راهبرد اصلی تزریق روح یأس و ناامیدی در تلاش است با ایجاد اشتباه محاسباتی این توهم را القا کند که راه حل عبور کشور از مشکلات نشستن ایران پای میز مذاکره است.

توهمی که متاسفانه برخی جریانات داخلی و ستون پنجم نیز مروج و موید این موضوع شده اند و در تلاش اند با ایجاد دو قطبی مذاکره، آری یا نه!، وحدت و یکپارچگی کشور را خدشه دار کنند.

مجمع مذهبی سرایان کمیت قزوین (متشکل از مداحان و شعرای آئینی استان قزوین) ضمن تمجید از مواضع و توصیه‌های مراجع عظام تقلید«دامت برکاتهم»، از سران سه قوه و تمام مسئولان اقتصادی و سیاسی نظام می‌خواهد ضمن تلاش شبانه روزی، با روحیه انقلابی و شعار ما می توانیم، قاطعانه وارد میدان شوند تا ثمره مجاهدت و جهاد فی سبیل الله آنها بار دیگر کشور را در مسیر رشد و پیشرفت به حرکت درآورد.

در این راستا لازم است قوه قضائیه با متخلفان اقتصادی و اخلالگران بازار سکه و ارز و دیگر مفاسد اقتصادی و اداری در هر سطحی که هستند به شدت و با سرعت عمل برخورد کند و نتیجه اقدامات خود را در اسرع وقت به اطلاع مردم شریف ایران برساند.

این بیانیه ابراز می‌کند: مسئولان کشوری و لشکری باید با مدیریت جهادی و حساب شده ضمن پرداختن به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با صلابت و قدرت به مبارزه با استکبار ادامه دهند و لحظه‌ای از دشمنیِ دشمن غافل نشوند.

مردم، خدمتگزاران خود را در مقابله با زورگویی‌های استکبار جهانی تنها نخواهند گذاشت و این بار نیز نظام اسلامی با وحدت مسئولان و ملت بزرگ ایران با اقتدار از این گردنه سخت به سلامت گذر خواهد کرد.

قطعاً هنر شاعران و کلام اثرگذار مادحین و دعای خیر اهل هیئت نیز همراه مجاهدین جنگ اقتصادی خواهد بود. ان شاء الله.
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها