پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی
جمعه 26 بهمن 1397

طی سال گذشته صورت گرفت؛

پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی

پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی
کد خبر: 300816/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/01/21 ساعت: 11:42 AM


طی سال گذشته، به یک هزار و 969 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان قزوین وام قرض‌الحسنه از صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین پرداخت شد.بهمن رفیعی، رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزویناظهار کرد: طی سال گذشته، 207 میلیارد و 587 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به یک هزار و 969 نفر از اعضای صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین پرداخت شد.

وی افزود: از مبلغ وام یاد شده، یکصد و 22 میلیارد و 706 میلیون ریال به یک هزار و 312 نفر از خانواده شهدا و 84 میلیارد و 881 میلیون ریال به 657 نفر از خانواده جانبازان پرداخت شد.

این مسئول بیان کرد: وام قرض‌الحسنه صندوق شاهد به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان حقوق‌بگیر بنیاد و همسران جانباز متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

وی عنوان کرد: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند، براحتی می‌توانند وام دریافت کنند.

رفیعی با بیان اینکه هر ماه، افرادی که واجد شرایط دریافت وام باشند شناسایی و از طریق تماس تلفنی به آنان اعلام می‌شود تا برای دریافت وام قرض‌الحسنه به بنیاد مراجعه کنند، گفت: مدت بازپرداخت وام سه ساله است و با پرداخت پنج ششم مانده بدهی می‌توانند دوباره از صندوق وام دریافت کنند.

وی بهبود وضعیت معیشتی و خوداتکایی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را از مهمترین اهداف پرداخت وام قرض‌الحسنه، صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین برشمرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.