پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی
یکشبه 3 تیر 1397

طی سال گذشته صورت گرفت؛

پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی

پرداخت وام قرض‌الحسنه به 1969 ایثارگر قزوینی
کد خبر: 300816/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/01/21 ساعت: 11:42 AM


طی سال گذشته، به یک هزار و 969 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان قزوین وام قرض‌الحسنه از صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین پرداخت شد.بهمن رفیعی، رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزویناظهار کرد: طی سال گذشته، 207 میلیارد و 587 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به یک هزار و 969 نفر از اعضای صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین پرداخت شد.

وی افزود: از مبلغ وام یاد شده، یکصد و 22 میلیارد و 706 میلیون ریال به یک هزار و 312 نفر از خانواده شهدا و 84 میلیارد و 881 میلیون ریال به 657 نفر از خانواده جانبازان پرداخت شد.

این مسئول بیان کرد: وام قرض‌الحسنه صندوق شاهد به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان حقوق‌بگیر بنیاد و همسران جانباز متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

وی عنوان کرد: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند، براحتی می‌توانند وام دریافت کنند.

رفیعی با بیان اینکه هر ماه، افرادی که واجد شرایط دریافت وام باشند شناسایی و از طریق تماس تلفنی به آنان اعلام می‌شود تا برای دریافت وام قرض‌الحسنه به بنیاد مراجعه کنند، گفت: مدت بازپرداخت وام سه ساله است و با پرداخت پنج ششم مانده بدهی می‌توانند دوباره از صندوق وام دریافت کنند.

وی بهبود وضعیت معیشتی و خوداتکایی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را از مهمترین اهداف پرداخت وام قرض‌الحسنه، صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین برشمرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.