پژوهشکده آب در استان قزوین احداث می‌شود
سه شبه 3 مهر 1397

دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی:

پژوهشکده آب در استان قزوین احداث می‌شود

پژوهشکده آب در استان قزوین احداث می‌شود
کد خبر: 266166/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/07/05 ساعت: 1:59 PM


دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی بیان کرد: با توجه به وجود چشمه نور در قزوین، بنا داریم پروژه‌های مهمی را از جمله پژوهشکده آب، پژوهشکده لیزر، دبیرستان انرژی اتمی و سایر پژوهشکده‌های مرتبط را با این موضوع در این استان احداث و راه اندازی کنیم.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اصغر زارعان دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ظهر امروز(چهارشنبه) با استاندار قزوین دیدار و گفت و گو کرد.

عبدالمحمد زاهدی در این دیدار گفت: استان قزوین دارای استعدادها، ظرفیت‌ها و مزیت‌های فراوانی است که در عرصه‌های متلف علمی، صنعتی، کشاورزی مستعد و دارای نیروهای متخصص و نخبه است که می‌تواند نیازهای علمی مرکز را پاسخگو باشد و تامین کند.

استاندار قزوین ادامه داد: هماهنگی و همراهی مجموعه ی مدیریتی استان قزوین به عنوان یک مزیت باعث می‌شود که پروژه‌های مهمی در استان اجرایی شود.

زاهدی افزود: از طرح‌ها و پروژه‌هایی که در استان قزوین استعداد و زمینه مناسبی برای اجرایی شدن آنها وجود دارد را با آمادگی لازم حمایت خواهیم کرد.

در این دیدار دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی ایران نیز اذعان کرد: با توجه به وجود چشمه نور در قزوین، بنا داریم پروژه‌های مهمی را از جمله پژوهشکده آب، پژوهشکده لیزر، دبیرستان انرژی اتمی و سایر پژوهشکده‌های مرتبط را با این موضوع در این استان احداث و راه اندازی کنیم.

اصغر زارعان ادامه داد: استان قزوین استانی با مزیت‌های علمی و تحقیقاتی زیادی است که زمینه تقویت در زمینه پژوهشی و تحقیقاتی را داراست.
انتهای پیام/2002/د


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.