مسئولین باید پیام فرهنگی انقلاب را به خوبی درک کنند
دو شنبه 7 خرداد 1397

مدیرکل ارشاد قزوین در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن:

مسئولین باید پیام فرهنگی انقلاب را به خوبی درک کنند

مسئولین باید پیام فرهنگی انقلاب را به خوبی درک کنند
کد خبر: 230292/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/11/22 ساعت: 11:07 AM


مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد قزوین عنوان کرد: مسئولین ما باید پیام فرهنگی انقلاب را به خوبی درک کرده و با ایجاد بستر فرهنگی مناسب افق مناسبی برای سایر حوزه‎ها در کشور فراهم کنند.اکبر اسکندری نژاد در حاشیه مراسم راهپیمایی امروز قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسیصبح قزوین اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی دارای پیام فرهنگی بود و حضرت امام(ره) در جایگاه یک عارف و فیلسوف و مرجع جامع الشرایط آرمان‌های دینی و فرهنگی را در جامعه مطرح کرد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد قزوین در ادامه افزود: انقلاب از بطن حوزه علمیه و اساتید دانشگاهی و فرهنگیان شکل گرفت که نشاندهنده این است که این انقلاب دارای وجه فرهنگی است.

وی اذعان کرد: امام می‌فرمودند که انقلاب ما انفجار نور بود، یعنی مسیر روشنایی را از ظلمت و تاریکی مشخص کرد که این عملکرد به معنای حضور قدرتمند فرهنگ دینی در عرصه مبارزات با رژیم پهلوی بود.

اسکندری نژاد عنوان کرد: پیام پیروزی انقلاب برای جهانیان دستیابی به استقلال و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه است، همانطور که شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی جزء شعارهای اصلی این انقلاب است.

وی تصریح کرد: مسئولین ما باید پیام فرهنگی انقلاب را به خوبی درک کرده و با ایجاد بستر فرهنگی مناسب افق مناسبی برای سایر حوزه‎ها در کشور فراهم کنند، برای نمونه سیاست، اقتصاد و صنعت همه در سایه فرهنگ درست توان رشد و توسعه خواهند داشت.

انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.