پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

 کشف بیش از ۱۰ کیلو گرم هروئین در بوئین زهرا
کد خبر: ۳۰۸۶۷۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۸ ساعت: ۱۳:۳۵ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان قزوین خبرداد:

کشف بیش از ۱۰ کیلو گرم هروئین در بوئین زهرا

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۱۰ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین در یک عملیات پلیسی در قزوین خبر داد.

سردار مهدی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان "بوئین زهرا" حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو "زانتیا" درمحور "اشتهارد – بوئین زهرا" که با سرعت بالا در حال تردد بود مشکوک و موضوع را به سایر واحدهای گشتی برای متوقف ساختن خودرو اعلام کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: یکی از واحدهای گشتی بلافاصله پس از دریافت پیام ، خودروی مورد نظر را در محور اشتهارد رویت و فرمان ایست صادر، و راننده زانتیا به محض مشاهده ماموران متواری که پس از تعقیب و گریز خودرو زانتیا به علت سرعت بالا وعدم کنترل توسط راننده در ورودی میدان "امام رضا" از سمت جاده اشتهارد به بوئین زهرا با جدول برخورد ومتوقف شد.

وی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر و پس از ایمن سازی صحنه در بازرسی از خودرو تعداد 11 بسته مواد مخدر از نوع هروئین به مقدار تقریبی 10 کیلو و 400 گرم از خودرو کشف و راننده وسرنشینان خودرو دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه در بازرسی بدنی از متهمان مقدار 150 سانت شیشه و 3 گرم شیره تریاک کشف شد، تصریح کرد: متهمان دو نفر آقا و یک نفر خانم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها