آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۴۶۵۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ساعت: ۰۹:۲۲ ↗ لینک کوتاه

صبح امروز؛

بیش از ۸۰۰زائر قزوینی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: بیش از ۸۰۰ نفر از مردم شریف شهرهای اقبالیه، محمود آباد، الموت و طارم سفلی، کوهین و شینقر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام شدند.

مهدی صادق‌پور صبح امروز در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: راهیان‌نور بزرگترین حرکت فرهنگی است و در واقع بهترین بستر انتقال مفاهیم ارزشی انقلاب همچون فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس است.

وی افزود: صبح امروز بیش از ۸۰۰ نفر از مردم شریف شهرهای اقبالیه، محمود آباد، الموت و طارم سفلی، کوهین و شینقر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین ابراز کرد: زائرین در طول مدت حضور خود که به مدت 4 روز می باشد، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و ... بازدید خواهند کرد .

صادق‌پور عنوان کرد: برنامه های متنوعی از قبیل برگزاری افتتاحیه، تهیه و توزیع بروشور، اقلام فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی، اختتامیه و اهداء جوائز برای زائرین در طول سفر تدبیر شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین بیان کرد: حضور در یادمان‌های شهدا گام موثری برای آشنایی با دلاوری‌ها، ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس است.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین در پایان گفت: هدف از اعزام این کاروان‌ها انتقال فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت و آشنایی نسل جوان و جدید انقلاب با رشادت‌ها و دلاوردمردی‌های شهدای والامقام و کسانی است که جان خود را در راه حفظ اسلام و کشور تقدیم کرده‌اند.

انتهای پیام/7003