توزیع هزار دستگاه کولر و پنکه میان نیازمندان قزوینی
پنج شنبه 22 آذر 1397

با کمک‌های صدقه مردمی انجام شد؛

توزیع هزار دستگاه کولر و پنکه میان نیازمندان قزوینی

توزیع هزار دستگاه کولر و پنکه میان نیازمندان قزوینی
کد خبر: 320037/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/05/16 ساعت: 9:43 AM


در روزهای گرم سال جاری تعداد 600 دستگاه کولرآبی و 400 پنکه تولید داخلی با مشارکت خیّران از محل صدقات بین خانوارهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین توزیع شد.مجید مومنی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: فصل جدیدی از تعامل بین این نهاد و خیران به منظور رفع نیازهای معیشتی محرومان قزوینی آغازشده، است.

وی بیان کرد: رویکرد کمیته امداد ارائه خدمات متناسب با نیاز روز مددجویان تحت حمایت است از این رو از بسترهای مختلف و توانایی‌ها اقشار مردم برای تحقق این رویکرد استفاده می‌کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه در روزهای تابستان و گرمای شدید حاکم بر جو کشور، مهمترین نیاز مددجویان وسایل خنک‌کننده است، ادامه داد: در روزهای گرم سال جاری تعداد 600 دستگاه کولرآبی و 400 پنکه با تأکید بر خرید تولید داخلی خریداری شده و توزیع شده است.

وی افزود: این طرح همانند همه طرح های دیگر با محوریت مناطق محروم استان در حال اجراست چراکه یکی از رویکردهای کمیته امداد اجرای برنامه های مختلف با برنامه ریزی توأم با عدالت است.

این مسئول اعلام کرد: برای خرید کولر آبی و پنکه 240 میلیون تومان هزینه شده است که این مبلغ از محل کمک مردمی صدقات بوده است.

مومنی با اشاره به تلاش برای روزآمدی هرچه بالاتر خدمات گفت: در حال موضوع اشتغال، فرهنگ و مسکن سه دستور کلیدی در جهت اجرای سیاست توانمندسازی است تا بتوانیم با آماده سازی، بستر مناسب استقلال معیشتی را برای نیازمندان فراهم کنیم.

وی وصل کردن اغنیا به فقرا را هدف اصلی خدمات کمیته امداد امام (ره) دانست و یادآورشد: در کمک به نیازمندان موضوع جمع آوری کمک های مردمی دارای اهمیت است؛ اما این توجه بیش از آنکه مادی باشد بر فرهنگ سازی انفاق و نیکوکاری و بسط اجرای دستور الهی استوار است تا جامعه رفع فقر و محرومیت را در سایه برکت ناشی از انفاق محقق کند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.