آمادگی 250 گروه جهادی برای خدمت به نیازمندان قزوین
دو شنبه 26 آذر 1397

رئیس بسیج سازندگی استان اعلام کرد:

آمادگی 250 گروه جهادی برای خدمت به نیازمندان قزوین

آمادگی 250 گروه جهادی برای خدمت به نیازمندان قزوین
کد خبر: 316681/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/04/27 ساعت: 8:24 AM


رئیس بسیج سازندگی استان گفت: برای کمک به خدمت رسانی به محرومان به خصوص در مناطق محروم، 250 گروه جهادی بسیج سازندگی استان قزوین آماده همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین است.علی اله بداشتی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعیصبح قزوین اظهار کرد: خدمت رسانی به محرومان یکی از رویکردهای اصلی انقلاب اسلامی است که اگر چنین نبود در روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی، این نهاد از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی تأسیس نمی‌شد.

وی با اشاره به کلام امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه هرگاه دیدید دشمن از شما تعریف می‌کند در کار خود بازنگری کنید، ادامه داد: امروز هجمه دشمن به کمیته امداد امام خمینی (ره) نشان می‌دهد که این نهاد در خط امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری حرکت می‌کند از این رو خدماتش چون تیری در چشمان دشمنان است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی قزوین با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف افزود: برای کمک به خدمت رسانی به محرومان به خصوص در مناطق محروم، 250 گروه جهادی بسیج سازندگی استان قزوین آماده همکاری برای توزیع بسته‌های حمایتی و اجرای سایر برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین است.

وی تأکید کرد: این گروه‌های جهادی آمادگی در زمینه بازسازی واحدهای مسکونی روستایی و ارائه سایر خدمات این مناطق نیز توانایی خدمت رسانی دارند.

این مسئول اذعان کرد: این گروه‌های جهادی در غالب دوسته فعالیت دارند، گروه‌های مستقر حداقل دو سال در این مناطق مستقر می‌شوند و به خدمت رسانی می‌پردازند و سایر گروه ها تا زمان ارائه خدمت مورد نظر، در آن منطقه حضور دارند.

اله بداشتی گفت: در خصوص برخی مشکلات خاص نیازمندان می‌توان از ظرفیت‌های خیران مرتبط با بسیج سازندگی و مجموعه‌های فعال در این زمینه استفاده کرد تا بتوانیم مشکلات احصاء شده را با همکاری و هم افزایی رفع کنیم.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.