توان موشکی ایران جرات تعرض به دشمن را نمی‌دهد
شنبه 29 دی 1397

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در قزوین:

توان موشکی ایران جرات تعرض به دشمن را نمی‌دهد/ تجربه فلسطین ثابت کرد استکبار جهانی فقط زبان مقاومت را می‌فهمد

توان موشکی ایران جرات تعرض به دشمن را نمی‌دهد/ تجربه فلسطین ثابت کرد استکبار جهانی فقط زبان مقاومت را می‌فهمد
کد خبر: 309988/ کدخبرنگار : 51/ تاریخ انتشار: 1397/03/18 ساعت: 2:57 PM


معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در قزوین گفت: امروز توان بازدارندگی موشکی ایران به گونه ای است که رهبری می‌فرمایند اگر یکی بزنند ده تا خواهند خورد و همین مقاومت است که کسی جرات نقشه کشیدن علیه ما را ندارد.به گزارش خبرنگار سیاسی  صبح قزوین؛ سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی، عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا ظهر امروز( جمعه) در مراسم پایانی راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: تقارن لیله القدر و شهادت امام علی(ع) با دفاع از مظلومین پیوند دارد و حضور امروز شما حرکتی علنی برای دفاع از مظلومان و پیامی برای صهیونیست‌هاست.

وی اذعان کرد: فلسطین حلقه وصل سه قاره است و این کشور اسلامی خط فاصل غرب به شرق جهان اسلام است و بهترین موقعیت‌ را برای اشغال صهیونیست‌ها دارد.

این مقام مسئول ابراز کرد: صهیونیست‌ها به عنوان اشغالگران بخشی از سرزمین‌های اسلامی شناخته شده اند و این رژیم در گام اول بخشی از زمین‌های فلسطین را خریداری کرد و در گام بعدی با تکیه بر زور قصد اشغال کل این سرزمین را دارد.

معاون سیاسی، عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا افزود: یهودی‌ها با ادعای نژاد پرستی خود که افسانه‌ای بیش نیست، اقدامی سیاسی برای گسترش جمعیتی خود دارند و از تمام قوای خود برای این زورگویی استفاده می‌کنند.

وی عنوان کرد: بازگشت یه سیاست دینی به عنوان پشتوانه سیاسی تنها چیزی است که موجب شده این روند به چالش بیفتد و صهیونیست‌ها ترس احیای اسلام در این منطقه را دارند.

سنایی راد مطرح کرد: زمانی که فلسطینی‌ها از ارتش عربی مایوس شدند به سمت اسلامی شدن حرکت کردند که با این حرکت اولین سیلی محکم را به صهیونیست‌ها زد و باعث شد که آنها تیر آخر آتش بس را بزنند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "اگر یکی بزنند، ده تا خواهند خورد،" گفت: مقاومت و اقتدار امت سلاحی است که رژیم صهونیستی را ساکت می‌کند و راهبری سازنده در برابر زورگویی‌های این اشغالگران است.

معاون سیاسی، عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا بیان کرد: راهپیمایی امروز مردم ما در پژواک غلط صهیونیست‌ها و در برابر محاسبات اشتباه دشمن که ما همراه با فلسطینی‌ها هستیم، دیدنی بود و آنها نمی‌دانند که مقاومت است که می‌تواند تجلی تاب و تحمل مردم ما باشد.

این مقام مسئول اظهار کرد: امریکایی‌ها به دنبال جدایی فلسطین از نظام اسلامی هستند و برای اجرایی کردن اهداف خود به دنبال حماقت فردی مشابه صدام هستند که رد پای خیانت آل سعود را در این ماجرا می‌بینید.

وی تصریح کرد: امریکا زمانی به جنگی وارد می‌شود که سه شرایط اصلی را داشته باشد اینکه؛ نتیجه جنگ پیروزی باشد، حوزه راهبردی را مصون نگه دارند و جنگ طولانی نشود که هیچ کدام یک از آنها را نمی‌توانند در مقابل ایران تضمین کنند.

سنایی راد اشاره کرد: آقای ترامپ رسما اعلام کرد که امریکا پشت داعش است؛ اما امروز هم افغان‌ها و نیروهای اطلاعاتی عراق و سوریه اعلام می‌کنند امریکا در تمام این خیانت‌ها دست دارد و تجربه برجام و تجربه‌‌‌های برآمده از جنگ‌های اتفاق افتاده در فلسطین به ما می‌گوید که چاره ای جز مقاومت نداریم.

معاون سیاسی، عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا گفت: امروز توان بازدارندگی موشکی ایران به گونه ای است که مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت می‌فرمایند اگر یکی بزنند ده تا خواهند خورد و همین مقاومت است که کسی جرات نقشه کشیدن علیه ما را نخواهد داشت.

وی مطرح کرد: امروز غزه را به یک زندان بزرگ تبدیل کرده اند و ما هم اگر در مقابل رژیم صهونیستی مقاومت نکنیم، قطعا اربابان آنها دست از سر ما نخواهند برداشت و می‌بینیم که امروز حزب الله لبنان حرف برای گفتن دارد و آقای نصرالله با تکیه برمقاومت بر چنین موقعیتی دست پیدا کرده؛ زیرا اقدام او عاشورایی است و به حرف و هشداری که می‌دهد عمل می‌کند.

وی تصریح کرد: رمضان یعنی تاب آوردن و مقاومت و مردم ما فرزندان این رمضان هستند و هرگز زیر باز ظلم نخواهند نرفت؛ بلکه از مظلومین هم حمایت می‌کنند.

سنایی راد بیان کرد: شاید روزی که ارتش ما در سوریه وارد شد، گمان نمی‌کردند که خروجی ما همراه با پیروزی باشد اما با این پیروزی اقتدار و مقاومت ما به همگان ثابت شد.

وی اذعان کرد: ما امروز امکانات بسیار خوبی در کشور خود داریم و امریکا هرگز نمی‌تواند ما را به شرایط قبل از برجام برگرداند و با سطح معرفی مردم و شناختی که نسل جدید از آمریکا دارند و بی اعتمادی که به غرب پیدا کردند هرگز در برابر آنها کوتاه نخواهند آمد.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: امروز با در دست داشتن تجربه فلسطین، لیبی و برجام؛ پشت سر مقام معظم رهبری، با اقتدار راه امام خمینی(ره) را ادامه خواهیم داد و ملت غیور ما همیشه با قدرت ایستاده است.
انتهای پیام/3008


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.