105 مسکن به مددجویان قزوین تحویل می‌شود
یکشبه 25 آذر 1397

طی ایام دهه مبارک فجر؛

105 مسکن به مددجویان قزوین تحویل می‌شود

105 مسکن به مددجویان قزوین تحویل می‌شود
کد خبر: 271465/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/11/14 ساعت: 1:23 PM


طی سال جاری 105 واحد مسکن برای ولی نعمتان تحت حمایت احداث و یا خریداری شده که در ایام دهه مبارک فجر به این عزیزان تحویل می‌شود.علی رفیعی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی عملکرد دستگاه‌های مختلف است و کمیته امداد نیز در این ایام برخی از برنامه های خدمتی خود به مددجویان را ارائه می‌کند.

وی افزود: طی سال جاری 105 واحد مسکن برای ولی نعمتان تحت حمایت احداث و یا خریداری شده که در ایام دهه مبارک فجربه این عزیزان تحویل می‌شود.

این مسئول اعلام کرد: از این تعداد مسکن،72 باب در مناطق شهری و 33 باب در مناطق روستایی است و در مجموع سه میلیارد و 250 میلیون تومان برای آن هزینه شده که بخشی از محل منابع داخلی کمیته امداد و بخشی دیگر نیز از محل کمک خیران بوده است.

رفیعی عنوان کرد: کمیته امداد استان قزوین براساس تفاهم نامه منعقد شده با استانداری قزوین در تلاش است تا مشکل مسکن مددجویان را رفع کند.

وی یادآورشد: براساس این تفاهم نامه در صورت تأمین زمین از سوی استانداری، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری ها؛ کمیته امداد نیز از محل منابع داخلی امداد و کمک خیران نسبت به احداث مسکن برای خانواده های فاقد مسکن تحت حمایت اقدام خواهد کرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.