ادعای ذخیره نظام بودن، بهانه برخی برای سوءاستفاده‌های مالی ش
دو شنبه 7 خرداد 1397

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس:

ادعای ذخیره نظام بودن، بهانه برخی برای سوءاستفاده‌های مالی شده است

ادعای ذخیره نظام بودن، بهانه برخی برای سوءاستفاده‌های مالی شده است
کد خبر: 222831/ کدخبرنگار : 7/ تاریخ انتشار: 1395/10/09 ساعت: 1:49 PM


نماینده سابق مردم قزوین در مجلس عنوان کرد: افرادی که از جریان انقلاب و تفکر امام فاصله گرفته اند، هزینه مالی فرزندان خود را با پول بیت المال تامین می‌کنند و دلیل این سوءاستفاده را نقش داشتن در پیروزی انقلاب می‌دانند.به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین، حجت السلام مرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس پیش از ظهر امروز(پنج شنبه) در آیین اختتامیه جشنواره قدرت قلم و بزرگداشت شهید قدرت الله چگینی در سالن جهاد کشاورزی از جریان استحاله شده در سال 88 سخن گفت.
وی افزود: جریانی که در این روزها خود را روشنفکر معرفی می‌کند در دهه شصت به عنوان مجریان اسلام آمریکایی شناخته می‌شدند و با سختگیری‌های نابخردانه خود جریان انقلاب را زیر سوال می‌بردند.
این مسئول گفت: عاملان فتنه 88 جریانی هستند که با گذشته خود فاصله گرفته بودند و با این تغییر نگرش قصد براندازی انقلاب را داشتند؛ این افراد هیچ زمانی نمی‌توانند خود را از جریان امام خمینی جدا بدانند زیرا از جامعه حذف خواهند شد.
وی اذعان کرد: مبنای تفکر امام این بود که یک موی کوخ نشین‌ها را به کاخ نشین‌ها نمی‌دهیم و فتنه گران این بنای فکری را قبول نداشتند و با مال اندوزی از بیت المال آن را حق خود دانستند.

این کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه ادعای ذخیره نظام بودن، بهانه برخی برای سوءاستفاده‌های مالی شده است، اذعان کرد: افرادی که از جریان انقلاب و تفکر امام فاصله گرفته اند، هزینه مالی فرزندان خود را با پول بیت المال تامین می‌کنند و دلیل این سوءاستفاده را نقش داشتن در پیروزی انقلاب می‌دانند.
حسینی با تاکید بر اینکه ماجرای فتنه برای مقام معظم رهبری بسیار اهمیت دارد، تصریح کرد: رهبری در سخنان خود 200 مرتبه از واژه فتنه استفاده کردند و این موضوع نشان از اهمیت ماجرای 88 و سرکوبی فتنه گران دارد.
وی اذعان کرد: معتقدم علی مطهری، سواد سیاسی ندارد و حاضرم با وی در مورد کتاب‌های پدرشان مناظره کنم.
نماینده سابق مجلس ادامه داد: علی مطهری مرا فردی صادق و معتقد می‌داند که با موازین سیاسی وی مخالف است، به مطهری گفته ام افرادی که شما با آنها هم سنگر شده اید از دشمنان پدر شما هستند و در زمان شهید مطهری به وی توهین می‌کردند.
انتهای پیام/2004


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.