تحلیلی بر واقعه تروریستی در نیس فرانسه
سه شبه 20 آذر 1397

سناریوی انتقال ناامنی؛

تحلیلی بر واقعه تروریستی در نیس فرانسه

تحلیلی بر واقعه تروریستی در نیس فرانسه
کد خبر: 206356/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1395/04/25 ساعت: 5:27 PM


انگشت اتهام در حوادث تروریستی اروپا متوجه صهیونیست‌ها است. صهیونیست‌ها با ايجاد ناامنی در آسیا و آفریقا و راه‌ ‌اندازی موج مهاجرت آوارگان به اروپا، سناریوی انتقال ناامنی به کشورهای اروپا را دنبال می‌کنند.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین،رضا سراج کارشناس مسائل استراتژیک در کانال تلگرامی خود نوشت:

حادثه تروریستی فرانسه:
مردمی که روز ملی فرانسه را در شهر « نیس » جشن گرفته بودند با حمله تروریستی مواجه شده و توسط کامیون به زیر گرفته شدند. کشته های حمله‌ی تروریستی شهر « نیس »  به بیش از 80 نفر و تعداد زخمی ها نیز به  120 نفر رسیده که حال 45 نفر از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است. اگر چه داعش رسما تا کنون مسؤولیت این حمله را به عهده نگرفته ولی رسانه‌های این جریان تلویحا اقدام شب گذشته را به داعش منتسب کرده‌اند. اولاند رئیس جمهور فرانسه در واکنش به واقعه نیس گفت « کل فرانسه در معرض خطر تروریسم اسلامی است »

پشت صحنه حوادث تروریستی در اروپا:
انگشت اتهام در حوادث تروریستی اروپا متوجه صهیونیست‌ها است. صهیونیست‌ها با ايجاد ناامنی در آسیا و آفریقا و راه‌ ‌اندازی موج مهاجرت آوارگان به اروپا، سناریوی انتقال ناامنی به کشورهای اروپا را دنبال می‌کنند. ناامنی و تقویت روند ملی گرایی در اروپا، موضوع حقوق فلسطینی‌ها و حساسیت بر مسئله شهرک ‌سازی را در اروپا به محاق ‌برده و موج مهاجرت معکوس در سرزمین‌های اشغالی را مهار می‌نماید. ایجاد ناامنی، تقویت جریان راست افراطی در اروپا، بویژه در فرانسه را بدنبال خواهد داشت و اتحادیه اروپایی را با خطر تجزیه مواجه می سازد. از منظر صهیونیست‌ها این روند و اقدام مشابه آن در آمریکا، نهایتاً باید منجر به بیگانه هراسی و اسلام ستیزی در اروپا و آمریکا شده و زمینه‌ساز دخالت غربی‌ها در منطقه غرب آسیا و آرمگدون (جنگ آخرالزمان) گردد.

واکنش روحانی چه خواهد بود؟

خون اروپایی‌ها رنگین‌تر از عراقی‌ها می‌شود؟ در حالیکه روحانی برای حمله تروریستی الکراده بغداد سکوت اختیار کرد؛ آیا برای حمله تروریستی فرانسه پیام تسلیت صادر می کند؟
 
انتهای پیام/1404


منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.