پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

«رد خون» برای سومین هفته پیاپی صدرنشین جدول فروش شد

جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز ۲- رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سومین هفته متوالی از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد.


خواننده شدن بازیگران در گفت‌وگو با ارجمند؛

رضا گلزار به جای کنسرت، گلفروشی بزند!

هنرپیشگانی که خواننده شدند و توانایی منحصربه‌فردی دارند، خیلی محدود هستند. نه‌تنها در خوانندگی، بلکه در نوازندگی هم این اتفاق می‌افتد و کیفیت، چندان اهمیتی ندارد.


ذکرهای بهشتی و فضیلت آنها/ شیطان با نزول کدام آیه قرآن هراسان شد؟

ذکر خدای سبحان از بهترین و پاکیزه‌ترین اعمال نزد خداوند است و ما در این گزارش گزیده‌ای از ذکر‌ها و گنجینه‌های بهشتی را آورده ایم.


اعمال مهم در پیاده‌روی اربعین چیست؟

کارشناس علوم قرآنی گفت: خواندن نماز اول وقت از همه اعمال در مسیر پیاده روی اربعین مهمتر است و از واجبات محسوب می‌شود، ختم قرآن که هدیه شود به «سید الشهداء (ع)» همچنین تلاوت قرآن کریم بسیار مهم است.


مسئول موکب سلامت ستاد مردمی اربعین قزوین در کربلا:

نیروهای داوطلب برای خدمات رسانی از یکدیگر سبقت می‌گیرند/ سومین سال برپایی موکب سلامت قزوین در کربلاست

مسئول موکب سلامت ستاد مردمی اربعین قزوین در کربلا گفت: امسال مراجعه نیروی داوطلب برای خدمت در موکب سلامت به مراتب بیشتر از سال‌های قبل شده و این نشان دهنده شکل‌گیری یک جریان بزرگ در اربعین است که باید بسترسازی کنیم.


آشپز قزوینی حاضر در کربلا:

خدمت به زوار اربعین به‌واسطه عشق حسینی است/ سیدالشهدا مدیون هیچ‌کس نمی‌ماند

آشپز قزوینی حاضر در کربلا گفت: به طور یقین سیدالشهدا هیچکس را بی‌نصیب نمی‌گذارد و پاسخ توسل‌های زوار و محبین خود را می‌دهد، خدمت ما به زوار اربعین نیز به واسطه عشق حسینی است و حضرت خود را بدهکار هیچ کسی باقی نمی‌گذارد.


یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!

رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟

انتشارات «علمی و فرهنگی» که یکی از معروف‌ترین موسسات انتشاراتی داخلی است اقدام به انتشار کتاب «زوهر» از جمله کتاب‌های عرفان‌های صهیونیستی که در آن آموزه‌های یهودیان وجود دارد را در 2000 نسخه منتشر کرده است.


معاون فرهنگی مقاومت بسیج سپاه ناحیه امام حسن(ع):

پیاده‌روی ویژه جاماندگان اربعین در قزوین برگزار می‌شود/ برپایی ۸ موکب به نیت امام رضا(ع)

معاون فرهنگی و هنری مقاومت بسیج سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) شهر قزوین از راه‌اندازی ۸ موکب به نیت امام رضا(ع) در حاشیه برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین در استان خبر داد.


پوشش پیاده‌روی اربعین در شبکه قزوین

مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین از برنامه‌های متنوع رسانه استانی برای پوشش پیاده‌روی اربعین خبر داد.


مدیرکل میراث فرهنگی استان خبر داد

کشف بقایای حمام صفوی در مجموعه دولت‌خانه صفوی قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: به دنبال انجام فصل جدید کاوش‌های باستان‌شناسی در مجموعه دولت‌خانه صفوی قزوین، آثار و بقایای حمام تاریخی متعلق به دوره صفوی در محدوده بین دبیرستان پاسداران و سالن تربیت‌بدنی این مجموعه نمایان شد.


مسئول موکب امام حسین(ع) در کربلا خبر داد

پخت روزانه نان برای پذیرایی از زائرین اربعین

مسئول موکب امام حسین(ع) با اشاره به پخت روزانه نان برای پذیرایی از زائرین اربعین در کربلا گفت: در سال‌های گذشته مکانی برای اسکان زائرین در این موکب وجود نداشت؛ اما امسال ظرفیت اسکان در موکب فراهم شده است.


مجری طرح "چهارشنبه‌های طلایی" در مصاحبه با صبح قزوین:

راه انس با مخاطب را در "امر به معروف" انتخاب کرد‌یم/ اجرای طرح چهارشنبه‌های طلایی حساسیت دشمن را برانگیخت

مجری طرح "چهارشنبه‌های طلایی" گفت: ما در "امر به معروف" راه انس با مخاطب و تاثیر بر او را انتخاب کرده‌ایم، روش ما تذکر لسانی را هم درون خود داشته و در واقع چیزی فراتر از آن است.