پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ترویج متفاوت عفاف و حجاب در قم

مجری طرح چهارشنبه های زهرایی که روزی این حرکت مقدس را با تعدادی انگشت شمار آغاز کرده امروز در چهارمین سال فعالیتش بیش از 500 نیرو را آموزش داده تا به شکلی نو تذکر لسانی را در خیابان های شهر قم احیا کنند و این تنها بخشی از فعالیت های فرهنگی موسسه بهشت راه اطهر است.


چرا امام رضا(ع) برای بچه‌دار شدن مأمون دعا کرد؟

امام رضا علیه‌السلام مظهر رأفت و رحمت خداوند است، هم رأفت رحمانیه و گسترده که حتی شامل حال مأمون هم شد و هم رحمت خاص که شامل مؤمنان و شیعیان می‌شود.


واکنش چهره‌ها به فوت سیروس گرجستانی

واکنش بازیگران و چهره‌های هنری و معروف کشور به فوت سیروس گرجستانی بازیگر پیشکسوت و برجسته سینمای ایران را مشاهده می‌کنید.


خادم آستان قدس رضوی:

۱۵ سال توفیق خدمت به زائرین امام رضا(ع) نصیبم شد/ نذر گل زوج جوان، آمینی بر طلب حاجت شد

خادم آستان قدس رضوی گفت: حدود ۱۵ سال است که این آرزو برایم محقق شده‌است، ابتدا در مهمانسرای حضرت و سپس به عنوان کفشدار توفیق خدمت به زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) نصیبم شد.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

برخی آمارهای فعالیت‌های قرآنی در قزوین واقعی نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: در برخی موارد آمارهایی که در رابطه با فعالیت‌های قرآنی ارائه می‌شود، واقعی نیست و باید نظارتی در این امر از سوی متولیان امور قرآنی صورت گیرد.


نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حضور فداکارانه تیم پزشکی در مقابله با کرونا مصداق اقامه نماز است/ مراقب باشیم در مسائل قرآنی اظهارنظر شخصی نکنیم

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: حرکت مواساتی مردم در کمک به نیازمندان و همچنین حضور فداکارانه و جانانه تیم پزشکی بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا همان مصداق اقامه نماز بود‌.


در مصاحبه با برادر شهید ترور در قزوین مطرح شد

نحوه شهادت شهید "مشاطان" و جانبازی مادرش توسط منافقین

برادر شهید مشاطان گفت: بیشتر فعالیت‌های برادرم به درگیری با منافقین و ضدانقلاب معطوف بود، به همین دلیل قصد ترور او را داشتند.


آنابل؛ داستان واقعی عروسکی مرموز که الهام بخش یک فیلم ترسناک شد + تصاویر

عروسک آنابل (Annabelle) که در برخی از فیلم های ترسناک دارای عنوان آنابل دیده می شود در واقع بر اساس یک عروسک واقعی ساخته شده است.


خادم آستان قدس رضوی:

۵۰ کاروان زیر سایه‌ی خورشید در دهه‌ی کرامت به استان‌ها اعزام شدند

خادم آستان قدس رضوی گفت: با توجه به شرایط سال‌جاری حدود ۵۰ کاروان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های مختلف اجرایی، امنیتی، بهداشت و درمان به استان‌ها و روستا‌های سراسر کشور در دهه‌ی کرامت اعزام شدند.


واکنش طنز کاربران به تولید عطر «نوید محمدزاده»؛ عطری با رایحه سمیه نرو!

کاربران فضای مجازی به خبر تولید عطر اختصاصی با نام نوید محمدزاده که با قیمت بالا به فروش می‌رسد واکنش‌های طنزی نشان دادند.


معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان خبرداد

برخورد با ۱۴ تور غیرمجاز گردشگری در قزوین

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین از شناسایی و برخورد  با  گردانندگان ۱۴ تور گردشگری غیر مجاز در استان از ابتدای سال جاری خبر داد.


۱۹شهید ترور قزوین، سندی بر حقوق بشر امریکایی

قزوین هم از طعم تلخ "ترور" در امان نبوده و 19 شهید ترور، بخشی از کارنامه شهدای این استان را به خود اختصاص داده است که در راس آن‌ها شهید رجایی می‌درخشد.