پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

راهی که ادامه دارد؛

شهدای مدافع وطن و مدافع حرم رویش‌‌های شجره طیبه بسیج/ ۱۸شهید مدافع حرم نام دیار دارالمومنین را پرآوازه کرد

اکنون که در هر کوچه و خیابان شهر و روستای ایران عزیزمان قدم برداریم، نام شهدای مدافع حرم و مدافع وطن در کنار شهدای دفاع مقدس می‌درخشد. جوانانی که از همه لذت‌های دنیایی دست کشیدند تا امنیت ساز ملت ایران باشند.


استاندار قزوین:

فرماندهی سپاه استان قزوین در وحدت بخشی و انسجام نقش بسیار اثرگذاری ایفا می‌کند

استاندار قزوین گفت: خوشبختانه در استان شرایط هم‌گرایی بسیار خوبی وجود دارد که فرماندهی سپاه در وحدت بخشی و انسجام نقش بسیار اثرگذاری را ایفا می‌کند.


سریال‌های استراتژیک جدید تلویزیون

از «خانه امن» و سریالی درباره سردار سلیمانی تا «طلاق» و «دادستان» ده‌نمکی

ساخت سریال هایی نظیر «گاندو» و «خانه امن» نشان داده است سریال‌های استراتژیک و با داستان های واقعی مربوط به وقایع روز، مخاطبان پر و پا قرصی دارد.


معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان قزوین:

مشارکت مردم در حوزه وقف افزایش قابل‌توجهی داشته است/ ضرورت گسترش وقف‌های جمعی در قزوین

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر مردم اقبال خوبی نسبت به مشارکت در سنت حسنه وقف داشته‌اند و میزان مشارکت مردم به میزان قابل‌توجهی افزایش ‌یافته است.


امام جمعه قزوین:

رفع فقر و تقویت عدالت مستلزم جدیت در اجرای دین است

امام جمعه قزوین گفت: در مواسات اگر اجرای دین را با جدیت دنبال کنیم، فقرا تلخی فقر را احساس نخواهند کرد؛ همچنین اگر در عدالت اجرای دین را جدی بگیریم شاهد فاصله طبقاتی نخواهیم بود.


فرمانده پایگاه حوزه ام‌البنین محمدیه مطرح کرد

تشکیل ۸ حلقه صالحین در پایگاه بسیج/ توانستیم برای ۴۰ نفر اشتغال‌زایی کنیم

فرماندۀ پایگاه حوزۀ ام‌البنین محمدیه گفت: هم‌اکنون هشت حلقه صالحین در پایگاه فعال است که بیشتر فعالیت‌های این حلقه‌ها در شرایط امروز با توجه به محدودیت‌هایی کرونایی در فضای مجازی برگزار می‌شود.


لایه اوزون دنیای کودک سوراخ شده است؟

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

در اقتصاد جدیدی که شبکه‌های اجتماعی پایه گذاری کرده‌اند، کودکان اینفلوئنسر از همان سنین پایین می‌توانند ماهانه هزاران دلار درآمدزایی داشته باشند.


فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود/ با وحدت و همدلی می‌توان پرچم فساد را پایین کشید

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود؛ دشمنان ما فرصت طلب هستند و ذائقه مردم را به خوبی تشخیص می‌دهند و سیاه نمایی می‌کنند که باید مراقب باشیم و روی اثرسنجی کارهایمان بیشتر وقت بگذاریم.


۷ پیشنهاد جذاب برای تماشای فیلم در قرنطینه کرونا

هنوز محدودیت‌ها و تعطیلی‌های ناشی از ویروس کرونا وجود دارد از این رو شاید شما هم به دنبال فیلم‌هایی باشید که اوقات فراغت خود را با آن‌ها پر کنید.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

تمامی مراکز و فعالیت‌های فرهنگی و هنری در قزوین تعطیل است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: تمامی مراکز و فعالیت‌های فرهنگی و هنری در محدودیت‌های جدید کرونایی در قزوین به جز چاپخانه‌ها و رسانه‌ها تعطیل است.


مدیرکل صدا و سیمای استان اعلام کرد

ساخت مستند «حمدالله مستوفی» در شبکه قزوین

مدیرکل صدا و سیمای استان قزوین گفت: مستند «دیوان سالار» با موضوع مروری بر زندگی حمدالله مستوفی قزوینی، جغرافیدان، مورخ، شاعر و نویسنده ایرانی در شبکه قزوین تولید می‌شود.


بیانیه خانه‌ی مطبوعات استان قزوین:

بسیج رمز پیروزی و نجات کشور در حساس‌ترین برهه‌هاست

در بیانیه خانه‌ی مطبوعات استان قزوین آمده است: بسیج بدون شک رمز پیروزی و نجات کشور در حساس‌ترین برهه‌ها از جمله جنگ تحمیلی بود.