۲۲/ذو الحجة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۵/۱۰ یکشنبه

صبح قزوین پرونده خبری اخبار کرونا

معاون درمان سپاه استان قزوین خبر داد

اجرای واکسیناسیون کرونا در مرکز جامع فرهنگیان قزوین

معاون درمان سپاه استان قزوین گفت: در مرکز واکسیناسیون فرهنگیان قزوین روزانه بین 800تاهزار نفر قابلیت واکسیناسیون دارد که توسط بسیجیان صورت می‌گیرد.

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین خبر داد:

تزریق واکسن "برکت" و "سینوفارم" به بیش از ۱۳۰ خبرنگار قزوینی

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین با بیان اینکه دو نوع واکسن سینوفارم و برکت برای خبرنگاران استان تزریق می‌شود، گفت: در فاز نخست تزریق واکسن، تقریبا 135 الی 136 نفر از خبرنگاران واکسینه شده‌اند و فاز دوم آن طی 28 روز آینده تزریق می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

به مناسبت عید غدیر، خبرنگاران پرکار و فعال در حوزه کرونا واکسینه می‌شوند

پیمان نامدار گفت: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد خبرنگارانی که همواره حضور فعالی داشته و انعکاس دهنده اخبار و مسائل ستاد بوده‌اند، با رعایت اولویت به مناسبت عید سعید غدیر خم واکسینه شوند.

دادستان قزوین:

برخی دستگاه‌ها مصوبات ستاد کرونا را دور می‌زنند/ مدیران خاطی معرفی می‌شوند

قاسمی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها باید در پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی پیشقدم باشند، گفت: متاسفانه ما به جای اینکه با کرونا مقابله کنیم باید با مدیرانی که می‌خواهند قانون را زیر پا بگذارند، مقابله کنیم.

معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین خواستار شد

اختصاص واکسن کرونا به رانندگان تاکسی و اتوبوس شهر قزوین

معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با اشاره به آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل‌ونقل عمومی در برخی شهرهای کشور، خواستار اختصاص واکسن کرونا به رانندگان تاکسی و اتوبوس شهر قزوین شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبر داد:

آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۵۸و۵۹سال از فردا در قزوین

نامدار گفت: در واکسیناسیون باید در هر گروه سنی حداقل به بالای ۷۰درصد برسیم تا بتوانیم گروه‌های بعدی را شروع کنیم و درصدد هستیم سن واکسیناسیون را از فردا به سنین ۵۸و ۵۹ سال برسانیم که ۲۰هزار نفر در استان قزوین هستند.

مدیر روابط عمومی دامپزشکی استان قزوین:

مردم از ذبح دام در منزل خودداری کنند

کارشناس مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: باتوجه به شیوع بیماری تب کریمه کنگو در فصول گرم سال نیز ذبح دام به هیچ عنوان در منازل و معابر توصیه نمی‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

۱۱میلیارد بابت تامین داروی کرونا بدهکار هستیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه خبرنگاران رسالت بهبود زندگی مردم را دارند، گفت: با مسئولیت خودم خبرنگاران استان قزوین تا پایان مرداد واکسینه می‌شوند.

فرمانده قرارگاره مقابله با کرونا تاکید کرد؛

تعطیلی‌ها برای رهایی از کروناست نه سفر به شمال کشور

حبیبی گفت: برگزاری مراسمات مذهبی صرفا در فضای باز و با فاصله گذاری اجتماعی مجاز است.

جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین:

مشاغل گروه دو، سه، چهار و پنج تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود

حبیبی گفت: مشاغل گروه دو، سه، چهار و پنج تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود و ادارات هم باید با دو سوم کارکنان فعالیت کنند و بنا به صلاح‌دید مدیر دستگاه می‌توانند با 50درصد ظرفیت کار کنند.

در پی هشدارهای مکرر صورت گرفت؛

انتقاد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از روند کند واکسیناسیون در کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: متاسفانه وجود برخی کارشکنی‌ها و عدم حمایت‌ها و تخصیص اعتبار و بودجه مورد نیاز از سوی بانک مرکزی از علل عمده عدم پیشرفت پروژه‌‌های واکسن‌سازی در کشور است.

رئیس علوم پزشکی استان قزوین:

بیشترین قربانیان کرونای دلتا از قشر جوانان هستند

رئیس علوم پزشکی استان قزوین گفت: تعداد تست‌های سرپایی به روزانه بالای ۳۰۰نفر رسیده و اکنون از هر دو نفر که تست می‌دهند نیز یک نفر مثبت می‌شود که نشان دهنده قرارگیری در پیک است.

اخبار استان قزوین