۱۴/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۱۳ شنبه

صبح قزوین ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح های عمرانی اختصاص یافته است
کد خبر: ۹۲۷۲۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۱۹ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

نوبخت:

۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح های عمرانی اختصاص یافته است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت که دولت تا کنون ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح های عمرانی سرمایه گذاری کرده است.

۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح های عمرانی اختصاص یافته است
به گزارش سرویس اقتصادی صبح قزوین ، محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه احداث قطعات دوم و سوم بزرگراه همت تا کرج، در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: با توجه به اهمیت منابع آبی کشور، دو هزار و 100 میلیارد تومان برای مهار آب های مرزی تخصیص یافته است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور همچنین تصریح کرد که تا هفته آینده هزار میلیارد تومان دیگر برای طرح های عمرانی پرداخت می شود.
وی یاد آورشد: یکی از نگاه های ویژه دولت پیشرفت هر ماه نسبت به ماه قبل و هر سال نسبت به سال قبل است و امیدواریم آثار توسعه عمران و پیشرفت دیده شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: رشد 3 درصدی ایجاد شده در اقتصاد نیز معلول توجه دولت به موضوعات و برنامه های عمرانی است.
معاون رییس جمهوری همچنین گفت که اجرای این طرح های عمرانی که نگاه ویژه دولت را در بحث اشتغال نشان می دهد، باعث عمران و آبادانی کشور می شود.
در جریان بازدید از پروژه احداث قطعات دوم و سوم بزرگراه همت تا کرج که سید حمید طهایی استاندار البرز نیز در آن حضور داشت، نوبخت گفت که دولت مصمم به اتمام این پروژه تا هفته دولت سال 95 است و اعتبارات مربوط به این پروژه به طور 100 درصد تخصیص می یابد.


انتهای پیام/7008

منبع: ایرنا

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان