۲۱/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۱ یکشنبه

صبح قزوین گودرزی; با تخلفات داوری‌ فوتبال جدی برخورد می‌کنیم
کد خبر: ۵۷۷۲۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۵/۲۷ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

ورود وزارت ورزش به چگونگی قضاوت داوران در لیگ

گودرزی; با تخلفات داوری‌ فوتبال جدی برخورد می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان تاکید دارد که اگر تخلفی در زمینه داوری صورت گرفته باشد قطعا با خاطیان برخورد جدی صورت می پذیرد.

گودرزی; با تخلفات داوری‌ فوتبال جدی برخورد می‌کنیم
به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین ، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در مورد اعتراضاتی که به نحوه قضاوت داوران فو‌تبا‌ل در هفته‌های اخیر مطرح شده، اظها‌ر کرد: در این مورد گزارشاتی به من داده‌اند که در خصوص داوری علیه دو تیم تهرانی مواردی وجود داشته که البته در حال بررسی آن هستیم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: علاوه بر این این دو تیم تهرانی سه تیم دیگر نیز وجود دارند که در این خصوص اعتراضاتی را مطرح کرده‌اند، به خصوص بر روی پر‌سپولیس که به نظرم می‌آید اتفاقاتی رخ داده، اما هنوز محرز نشده است و در حال بررسی آن توسط کارشناسان هستیم. اگر برای ما یقین شود که جفایی در حق این تیم‌ها صورت گرفته است و یا با سوء نیت بر‌نامه‌ریزی علیه این تیم‌ها رخ داده و یا احیانا، احیانا تبانی صورت گرفته است قطعا برخورد جدی خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطر‌نشان کرد: گزارشاتی در خصوص پنج تیم به ما داده شده که شامل پر‌سپولیس و استقلال، تراکتورسازی و دو تیم دیگر - که نام آنها یادم نمی‌آید - می‌شود.

در هفته‌های اخیر برخی تیم‌های لیگ برتری نسبت به نحوه قضاوت‌های داوران اعتراضاتی را مطرح کردند و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پر‌سپولیس نیز در این زمینه به وزارت ورزش و جوانان نامه نوشته‌اند. این در حالی است که تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس بیشتر از سایر تیم‌ها نسبت به قضاوت داوران اعتراض داشته و عدم کسب امتیاز در سه هفته‌ آغازین لیگ را به دلیل مشکلات داوری می‌دانست.


انتهای پیام/7008

منبع: ایسنا

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان