۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین ترغيب و جذب گردشگران با تورهاي قزوين‌گري
کد خبر: ۵۰۲۲ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

ترغيب و جذب گردشگران با تورهاي قزوين‌گري

به منظور معرفي جاذبه‌هاي گردشگري و جذب گردشگر در استان قزوين مجمع گردشگري تشكيل شد.

ترغيب و جذب گردشگران با تورهاي قزوين‌گري
به گزارش صبح قزوین به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري، به منظور معرفي جاذبه‌هاي گردشگري و جذب گردشگر در استان قزوين مجمع گردشگري تشكيل شد.
نادر محمدي معاون گردشگري، سرمايه گذاري و تامين منابع ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان قزوين با اعلام اين خبر گفت: در حوزه گردشگري معرفي جاذبه‌ها و ايجاد انگيزه براي حضور گردشگران نياز به فنون و مهارت‌هاي خاصي دارد كه در بازار گردشگري از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.
محمدي با اشاره به نقش مجمع گردشگري در جذب توريست در استان افزود: براي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري و جذب گردشگران سه شركت خدمات مسافرتي،‌ يك هتل و نماينده شركت سفر كارت ملي براي فعاليت در خصوص تورهاي ورودي به استان تفاهم نامه مشتركي امضا نمودند كه مي‌تواند در هماهنگي و اجراي تورهاي گردشگري به قزوين فعاليت مفيد داشته باشد.
وي همچنين اظهار داشت: دفتر خدمات مسافرتي آفتاب صبا سير،‌ كندوان و سماسير كاسپين و هتل مير عماد با تشكيل يك مجموعه توريستي به نام پازل و با همكاري نماينده شركت سرمايه گذاري سفركارت ملي استان تورهاي قزوين گردي برگزاري و جاذبه‌هاي تاريخي،‌ فرهنگي و طبيعي استان را در سطوح مختلف به گردشگران معرفي مي‌نمايند.
محمدي در پايان يادآور شد: استان قزوين با قابليت‌هاي غني در حوزه‌هاي مختلف گردشگري و نزديكي به بازار تهران مي‌تواند به مقصد گردشگري كشور تبديل و مجري سفرهاي يك يا دو روزه باشد كه اميدواريم با همراهي بخش خصوصي و حمايت بخش دولتي بتوانيم در صنعت گردشگري گام موثري برداشته و از مزاياي آن در استان بهره‌مند شويم.
انتهای خبر/2004/خ

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان