۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان + تصاویر
کد خبر: ۳۹۱۷۵ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان + تصاویر

یک پسر ۵ ساله انگلیسی اهل منطقه منچستر این کشور با نوع مرگباری از سرطان مواجه است که از کلیه او آغاز شده به سایر اعضای بدن او مانند استخوان‌ها، گردن و حتی ریه سمت چپ او نیز سرایت کرده است.

شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان + تصاویر
به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین، یک پسر ۵ ساله انگلیسی اهل منطقه منچستر این کشور با نوع مرگباری از سرطان مواجه است که از کلیه او آغاز شده به سایر اعضای بدن او مانند استخوان‌ها، گردن و حتی ریه سمت چپ او نیز سرایت کرده است.

v34x2wxxje99lxtlhbys

این کودک در حال حاضر برای درمان تحت شیمی درمانی قرار دارد و برای اینکه هنگام انجام شیمی درمانی نترسد لباس لاک پشت‌های نینجا از شخصیت‌های معروف کارتونی مورد علاقه کودکان را بر تن می‌کند گفتنی است، این کودک در حال حاضر برای درمان تحت شیمی درمانی قرار دارد و برای اینکه هنگام انجام شیمی درمانی نترسد لباس لاک پشت‌های نینجا از شخصیت‌های معروف کارتونی مورد علاقه کودکان را بر تن می‌کند.

n14q70fcpwuxz9hufjm

این کودک به نوع نادری از سرطان نورو پلاستوما که یک سرطان بسیار تهاجمی در کودکان است مبتلا شده و تنها در ۳ ماه از گذشت این بیماری ۱۴ جلسه شیمی درمانی انجام داده است.

fhgquav2ocdmhjvxlvk

کار‌شناسان اعتقاد دارند، انجام کارهای روحیه بخش مانند پوشیدن لباس قهرمانان و یا تزئین اتاق شیمی درمانی اطفال با رنگ‌ها و نقش‌های مورد علاقه کودکان از ترس آن‌ها می‌کاهد و باعث پیشرفت روند درمان می‌شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان