۱۴/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۷ دوشنبه

صبح قزوین «شیار ۱۴۳» در کمتر از دو هفته، ۶۵۰ میلیون تومان فروخت
کد خبر: ۳۸۵۹۳ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

قطبی:

«شیار ۱۴۳» در کمتر از دو هفته، ۶۵۰ میلیون تومان فروخت

امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار پس از ۱۳ روز اکران در تهران و شهرستان توانست، فروشی ۶۵۰ میلیون تومان را بدست آورد.

«شیار ۱۴۳» در کمتر از دو هفته، ۶۵۰ میلیون تومان فروخت
به گزارش سرویس فرهنگی صبح قزوین، امیر قطبی،‌ از دفتر پخش فیلمیران بیان کرد: فیلم «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار پس از دو هفته اکران در تهران تا شب گذشته (۴ آذرماه) ۴۶۰ میلیون تومان فروش داشته است.
وی اضافه کرد: آخرین آماری که از فروش فیلم در شهرستان‌ به دست ما رسیده است نزدیک ۱۹۰ میلیون تومان است و مجموع فروش «شیار ۱۴۳» تاکنون ۶۵۰ میلیون تومان شده است.
وی در مورد تعداد سالنهای سینمای شهرستان که در اختیار «شیار ۱۴۳» گرفته است گفت: ۳۱ سالنهای سینمایی در شهرستانها و در تهران هم ۴۵ سالن سینما در اختیار این فیلم قرار گرفته است.
تعداد سالنهای سینمای شهرستان با استقبال و درخواست مردم از این فیلم رو به افزایش است.
قطبی همچنین درباره فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور کفت: این فیلم پس از یک هفته نمایش در ۲۳ سالن سینمای تهران ۱۲۵ میلیون تومان فروخته است.
اکران این فیلم در ۲۰ سالن سینمای شهرستان‌ از ابتدای هفته شروع شده است.
فیلم «شیار ۱۴۳» اثر تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر است.
اکران این فیلم از چهارشنبه (۲۱ آبان ماه) به سرگروهی سینما آزادی شروع شده است.
مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، یداله شادمانی، سامان صفاری، زهرا مرادی، مهیا دهقانی، حسام بیگدلو در این فیلم سینمایی بازی کردند.
این فیلم داستان بانویی با نام الفت است که فرزندش به جبهه رفته و او سال هاست چشم به راه اوست تا اینکه این چشم به راهی با خبری به پایان می رسد.
.
.
منبع: تسنیم انتهای پیام/۷۰۰۸

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان