۱۵/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۱ یکشنبه

صبح قزوین اخبار نیروی انتظامی استان در یک نگاه
کد خبر: ۳۶۸۷۰۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۴/۱۹ ساعت: ۱۱:۲۰ ↗ لینک کوتاه

اخبار نیروی انتظامی استان در یک نگاه

مهم‌ترین رویدادهای انتظامی استان قزوین را در این خبر می‌خوانید.

اخبار نیروی انتظامی استان در یک نگاه
به گزارش حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از خبرگزاری پلیس، کوروش عزيزي با اعلام اين خبر اظهار داشت: برابر کسب خبري مبني بر فعاليت غيرمجاز يکي از دامداري‌هاي اطراف شهرستان تاکستان در زمينه استخراج ارز ديجيتال، بررسي موضوع در دستور کار ماموران آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از دريافت دستور قضائي، به همراه کارشناسان اداره برق به محل اعزام و در بازرسي از آنجا، سه دستگاه ماينر غيرمجاز کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان تاکستان با اشاره به اينکه ارزش ماينرهاي کشف شده برابر نظر کارشناسان يک ميليارد و 200ميليون ريال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در اين خصوص دو نفر دستگير و با تشکيل پرونده مقدماتي به مراجع قضائي معرفي شدند.

توقيف موتورسيکلت‌هاي متخلف در رجائي دشت
 
بيژن خدايي در تشريح اين خبر، گفت: در راستاي مطالبات مردمي و به منظور پيشگيري از حوادث ترافيکي و پيشگيري از جرائم، طرح برخورد با موتورسيکلت سواران متخلف و فاقد پلاک در حوزه انتظامي رجائي دشت به اجرا در آمد .
 
وي تصريح کرد: در اجراي اين طرح که با هماهنگي مقام محترم قضائي و جلب رضايت شهروندان و درخواست‌هاي مکرر مردمي صورت گرفته است ، 14 دستگاه موتورسيکلت متخلف و فاقد مدارک هويتي توقيف و به پارکينگ منتقل شد .
 
وي از تشکيل پرونده و معرفي راکبان متخلف به مرجع قضائي نيز خبر داد و اظهار داشت: اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي در اولويت ماموريت‌هاي پليس قرار دارد و به صورت مستمر اجرا مي‌شود و با خاطيان به طور جدي برخورد خواهد شد.

اجراي طرح برخورد با موتورسيکلت سواران متخلف در آبگرم
 
علي زريني گفت: در راستاي مطالبات مردمي و به منظور پيشگيري از حوادث ترافيکي و پيشگيري از جرائم، طرح برخورد با موتورسيکلت‌سواران متخلف و فاقد پلاک در شهر آبگرم اجرا شد .
 
وي تصريح کرد: به منظور افزايش رضايتمندي شهروندان و پس از هماهنگي مقام محترم قضائي ، 9 دستگاه موتورسيکلت متخلف و فاقد پلاک و مدارک هويتي توقيف و به پارکينگ منتقل شد .
 
فرمانده انتظامي آوج با اشاره به تشکيل پرونده و معرفي راکبان متخلف به مرجع قضائي،خاطرنشان کرد: اجراي طرح‌هاي ارتقاء امنيت اجتماعي در اولويت ماموريت هاي پليس قرار دارد و به صورت مستمر اجرا مي شود و با خاطيان به طور جدي برخورد خواهد شد.

انتهای خبر/۱۴۰۴
 
 
 
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان