۱۵/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۱ یکشنبه

صبح قزوین جلوگیری از تعطیلی ۴ واحد تولیدی در شهرستان البرز
کد خبر: ۳۶۸۵۸۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۴/۷ ساعت: ۱۰:۴۰ ↗ لینک کوتاه

با حمایت دستگاه قضائی صورت گرفت؛

جلوگیری از تعطیلی ۴ واحد تولیدی در شهرستان البرز

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از ورود دادستانی و ستاد اقتصاد مقاومتی به جلوگیری از تعطیلی چهار واحد تولیدی در این شهرستان خبر داد.

جلوگیری از تعطیلی ۴ واحد تولیدی در شهرستان البرز

به گزارش حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت‌الاسلام محمد تقی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: شهر صنعتی البرز قطب صنعتی استان و کشور است که واحدهای تولیدی و صنعتی زیادی را در خود جا داده است. 

وی ادامه داد: به همین منظور و با توجه به نام‌گذاری سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری با موضوع حمایت از تولید و تاکیدات ریاست محترم قوه قضائیه، مجموعه قضائی شهرستان البرز خود را مکلف به حمایت از تولید و صنعت می‌داند. 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این دادسرا گفت: در سال گذشته ۱۲ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی برای حل مشکلات بخش تولید و صنعت شهرستان برگزار شده است. 

تقی‌زاده بیان کرد: یکی از نتایج قابل توجه این جلسات جلوگیری از تعطیلی چهار واحد تولیدی بحران زده بود که با ورود دستگاه قضائی و همراهی سایر دستگاه‌های متولی محقق شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی شهرستان البرز در سال جاری نیز با حمایت و مشارکت دستگاه‌های متولی و اجرایی استان از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال که موجب توسعه اقتصادی و اشتغال زایی می‌شوند حمایت خواهد کرد.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان