۰۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۵ دوشنبه

صبح قزوین عواقب جبران‌ناپذیر خروج از مسیر شهید رئیسی
کد خبر: ۳۶۸۵۸۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۴/۷ ساعت: ۱۷:۵۵ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه شهرستان آبیک عنوان کرد:

عواقب جبران‌ناپذیر خروج از مسیر شهید رئیسی

فرمانده سپاه شهرستان آبیک گفت: خطرات خروج از ریل و مسیر مثبت و درستی که توسط دولت و شخص شهید رئیسی برای کشور وانقلاب اسلامی و محورمقاومت ایجاد شد، در این شرایط خاص بسیار جدی و جبران ناپذیر خواهد بود.

عواقب جبران‌ناپذیر خروج از مسیر شهید رئیسی
علی زمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»؛ در آستانه هشتم تیر و انتخاب ریاست جمهوری دوره چهاردهم، دربیان ویژگی‌های رئیس جمهور تراز اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری فرد اصلح برای انتخاب باید شخص فعال و پرکار، آگاه به مسائل ملی، داخلی و بین‌المللی به خصوص موضوعات امنیتی و نظامی معتقد به مبانی انقلاب اسلامی باشد.
 
وی ادامه داد: چراکه شخص غیر معتقد به انقلاب، ظرفیت درک مفاهیم انقلاب و اجرای آن را نخواهد داشت و به خصوص ویژگی ولایت مداری باید در فرد متبلور باشد هم به صورت قلبی و دلی و هم به صورت عملی، بویژه قدرت پیاده سازی منویات تدابیر ولایت هم داشته باشد.
فرمانده سپاه شهرستان آبیک در تشریح گوشه‌ای از فعالیت ‌های شهید رئیس در دوران خدمت سه ساله خود عنوان کرد: احیا و به روز رسانی و فعال‌سازی ده‌ها شرکت و کارگاه تولیدی،کاهش بیکاری و حتی به صفررسیدن نرخ بیکاری در برخی شهرستان‌ها از اقدامات ارزنده این رئیس جمهور فقید کشورمان بود.
 
زمانی با بیان اینکه صدها طرح و پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در دوران خدمت شهید رئیسی انجام شد، ادامه داد: حل مشکل آب صدها شهر و روستا بویژه حل معضل آب شهر آبیک بعد از 16 سال که مردم این منطقه را به سختی و مشقت انداخته بود، از اقدامات قابل تقدیر این دولت و شخص شهید رئیس جمهور بود که در تاریخ ثبت و در ذهن‌ها ماندگار شد.
 
این مسئول نظامی بیان کرد: خطرات خروج از ریل و مسیر مثبت و درستی که توسط دولت و شخص شهید رئیسی برای کشور وانقلاب اسلامی و محورمقاومت ایجاد شد، در این شرایط خاص بسیار جدی و جبران ناپذیر خواهد بود.
وی ادامه داد: مردم فراموش نخواهند کرد شرایطی که به خصوص در دهه نود برای کشور بوجو آمد و بلایی که با نگاه محض به غرب و اعتماد به آمریکا علیرغم هشدارها و تذکرات مقام معظم رهبری بر سر کشور بوجود آمد.
 
فرمانده سپاه شهرستان آبیک اذعان کرد: با روی کار آمدن دولت آیت‌الله رئیسی که عزت و عظمت را در سیاست خارجی به ایران اسلامی بازگرداند تا حدودی این خسران و عقب ماندگی جبران شد و کشور با نگاه به ظرفیت‌های داخلی، تعامل و ارتباط با تمام دنیا بویژه همسایگان در مسیر و یل صحیح خود قرارگرفت.
 
زمانی با اشاره به اینکه همه گزینه‌های روی میز به خصوص تهدیدات نظامی به تاریخ پیوست خاطر نشان کرد: امروز دیگر هیچ قدرتی در دنیا به دنبال مقابله با جمهوری اسلامی بر تغییر و تهدید نیست بلکه به دنبال چگونگی تعامل و کار با نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

انتهای خبر/۱۴۰۴
 
 
 
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان