۰۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۵ دوشنبه

صبح قزوین  پروژه‌های نیمه‌تمام آبیک پیگیری شود
کد خبر: ۳۶۸۴۶۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۲۶ ساعت: ۱۳:۱۸ ↗ لینک کوتاه

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی:

 پروژه‌های نیمه‌تمام آبیک پیگیری شود

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان آبیک شد.

 پروژه‌های نیمه‌تمام آبیک پیگیری شود
به گزارش حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از دفتر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، سالار آبنوش صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک ضمن گرامیداشت یاد شهدای دولت اظهار کرد: مردم متدین و شریف شهرستان آبیک از بهترین و زحمت‌کش‌ترین مردم هستند که لازم است به آنها توجه ویژه شود؛ خود را نماینده همه مردم میدانم و برای همه خواسته‌های مردم اهمیت می دهم.

وی ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری هشت تیر یک فرصت است که باید به آن توجه داشت چراکه امروز دشمن اذعان کرده است که جمهوری اسلامی ایران دیگر مانند سال‌های ابتدای انقلاب قابل ضربه خوردن نیست و این مهم را مرهون رهبری و همراهی مردم هستیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شاخص‌های انتخاب مطلوب در انتخابات تصریح کرد: امروز افتخار می‌کنیم که به یک شهید رای دادیم و باید این مسیر را در انتخابات ریاست جمهوری آتی نیز طی کنیم و انتخاباتی کنیم که در آینده مایه افتخار باشد.

آبنوش عنوان کرد: اعتقاد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی یک اصل مهم است که دشمن هم آن را فهمیده است و می داند مردم در کشور ما با آزادی و اختیار در انتخابات شرکت می‌کنند نه از سر اجبار؛ به همین دلیل مشارکت مردم در انتخابات تاکنون قابل قبول بوده است.

وی با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در مولفه ها و شاخص‌های فرهنگی، اجتماعی، علمی و پژوهشی خاطرنشان کرد: دشمن همه ظرفیت مالی و رسانه ای خود را علیه مردم ایران به کار بست ولی با توجه به هجمه دشمن حتی در حوزه فرهنگی، امروز جمهوری اسلامی ایران پیروز میدان است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به ریشه های برخی اتفاقات سیاسی و اجتماعی اشاره کرد و متذکر شد: اگر نارضایتی در حوزه های مختلف وجود داشته باشد، نه به حاکمیت و اصل نظام بلکه نارضایتی نسبت به عملکرد برخی مسئولان است، به همین دلیل رفتار و عملکرد یک مسئول در یک بخش هم در مواجهه با مردم اهمیت دارد و مسئولیت خواهد داشت.

آبنوش خطاب به مسئولان، اهمیت ارتباط دوسویه مردم و مسئولان را یادآور شد و تاکید کرد: ارتباط مردمی باید در بطن جامعه باشد و مسئولان با حضور در جمع مردم در مساجد، اداره‌ها و اجتماعات با مردم صحبت کنند و این مهم در زندگی مدیریتی مسئولان نمود داشته باشد.

وی مردم را ولی نعمت مسئولان دانست و افزود: اگر شهید رئیسی امروز دل ها را فتح کرده است به دلیل همین روحیه مردمی بودن شهید رئیسی است و اگر به واقع می‌خواهیم راه شهدای دولت را ادامه دهیم، لازم است تا با مردم باشیم و فاصله‌ای بین مسئولیت و مردمی بودن وجود نداشته باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خدمت به مردم را بزرگ‌ترین افتخار برای مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: آنچه از مسئولیت برای مسئولان باقی می‌ماند خدمت صادقانه به مردم است و عزت در خدمت خالصانه به مردم است.

آبنوش با اشاره به طرح‌های نیمه تمام در سطح شهرستان کرد و یادآور شد: نخستین جلسه را برای شنیدن مسائل و مشکلات شهرستان آبیک اختصاص دادم و در جلسات بعدی کارخواست کمیته‌های تخصصی در سطح شهرستان آبیک را پیگری می‌کنم.

وی همچنین موضوع کم آبی در استان و قوانین مربوط به آب را مطرح و تاکید کرد: در موضوع برخورد با تخلفات در حوزه برداشت از آب سفره‌های زیر زمینی نیازمند بازنگری و تصویب طرح‌هایی هستیم که در این دوره تنش‌های آبی بروز باشد.

انتهای خبر/ 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان