۱۵/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۴/۰۱ جمعه

صبح قزوین تکمیل بازسازی گلزار شهدای شهر الوند
کد خبر: ۳۶۸۴۰۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۲۲ ساعت: ۸:۱۲ ↗ لینک کوتاه

رئیس بنیاد شهید شهرستان البرز خبر داد:

تکمیل بازسازی گلزار شهدای شهر الوند

رئیس بنیاد شهید شهرستان البرز گفت: مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای شهر الوند با اعتبار ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به همت شهرداری الوند و با پیگیری‌های بنیاد شهرستان البرز به اتمام رسید.

تکمیل بازسازی گلزار شهدای شهر الوند
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید استان قزوین، علی‌پناه قویدل گفت: مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای شهر الوند با اعتبار 5 میلیارد و 800 میلیون ریال به همت شهرداری الوند و با پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز به اتمام رسید.

وی افزود: مرمت و بازسازی این مکان مقدس با تعویض و نصب تابلوی ورودی گلزار، تعویض و نصب پرده و موکت، تجهیز گلزار به سیستم صوتی، صندلی و کتابخانه، رحل و قرآن‌کریم، نصب تابلوی تصاویر کل شهدا بر دیوار داخلی گلزار و احداث آشپزخانه مجهز در داخل گلزار شهدای شهر الوند انجام شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز گفت: گلزار مطهر شهدای شهر الوند 54 مزار شهید دارد که به مناسبت‌های مختلف مراسم مذهبی و یادواره‌های شهدا طی سال در این مکان مقدس برگزار می‌شود.

وی ضمن قدردانی از همکاری شهرداری الوند در مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدا این شهر افزود: تجهیز گلزار یاد شده با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همچنان ادامه دارد.

قویدل خاطرنشان کرد: آماده‌سازی قطعه والدین شهدا در ضلع شرقی گلزار مطهر شهدای شهر الوند نیز به اتمام رسیده است.

انتهای خبر/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان